Skocz do zawartości

Harz


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

Jak corocznie w Maju jedziemy cala rodzina w gory Harz'u. Aby nikt nie zarzucil mi, informuje, ze motocykle jada na przyczepie, ciuchy w bagazniku auta :icon_mrgreen: .

 

W tym roku sezon rozpoczalem znacznie pozniej, powodem byl moj motocykl ktory nie byl gotowy do sezonu. Co prawda w polowie Kwietnia zaliczyem jazde szkoleniowa z kursantka na motocyklu corki, ale to nie to samo.

 

Trzeba bylo sie troche wjezdzic, na szczescie nie trwalo to az tak dlugo. Pierwszy dzien bylo jeszcze w miare chlodno ( Piatek ) wiec zalozylem Textylie. W Piatek zrobilem ca. 150 km.

 

W Sobote wyjechalismy tez nie wczesniej bo ca. 11.00. Tym razem pogoda dopisala. Temp. dnia 27 st. C. jeszcze o 19.30 bylo 25 st. C. Tym razem zrobilsmy nieco wiecej km. Mloda jak zwykle z przodu, ja z GoPro za nia. Powstalo pare fajnych filmikow. W Niedziele pojechalismy zupelnie nowa dla niej trasa Claustal-Zellerfeld ( w ktorym bylem 4 miesiace stacjonowany ) - Goslar, odwiedzilismy nawet moja byla jednostke, tyle, ze jest tam dzisiaj jakis instytut technologi. Jak sie okazalo pozniej zapomnialem wyciagnac karty SD z laptopa, wiec nici z filmowania a szkoda bo trasa naprawde obfituje w winkle zwlaszcza jeden ktory ciegnie sie o 270 stopni - piekny dluuuuugi luk.

 

Nie obylo sie tez bez incydenow, Mlodej uslizgnelo sie na winklu tylne kolo, na szczescie wylapala motocykl i tylko niewiele wjechala na pas ruchu z naprzeciwka.

 

W Poniedzialek tez z 5 godzin w siodle, zaliczylismy Kelbra'e z Kyffhäuser. Mloda walnela trase dwa razy az do Bad Frankenhausen, ja przejechalem ja jeszcze dwa razy, tak, ze na podnozu nalezala mi sie mala przerwa. Niestety wszystko co dobre szybko sie konczy, we Wtorek rano musielismy sie juz zbierac. Niemniej w tym roku wybieram sie tam jeszcze ze dwa razy.

 

filmik mlodej ponizej

 

post-15744-0-61138300-1336334072.jpg

post-15744-0-96079500-1336334089.jpg

post-15744-0-72827400-1336334254.jpg

post-15744-0-65643000-1336334270.jpg

post-15744-0-76541200-1336334286.jpg

post-15744-0-58346200-1336334303.jpg

post-15744-0-15332200-1336334314.jpg

post-15744-0-02105100-1336334344.jpg

post-15744-0-46723900-1336334362.jpg

post-15744-0-42821300-1336334376.jpg

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak "trzymasz" gopro na szybie?

linka z yt cos chyba nie bardzo...

 

GoPro jest przyklejone do szyby ( w jej gornej czesci.

 

Z filmikiem dalam ciala, wlasnie w tej chwili ponownie laduje sie na YT ( ca. 35 % ) najpozniej jutro bedzie wklejony.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz zwizualizowac?

wyobrazni nie starcza ;)

dzieki

 

Pewnie, You're wellcome

 

Zreszta na fotach powyzej mozna zauwazyc jak jest mocowana.

post-15744-0-04215900-1336388776_thumb.jpg

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Wam...moze w przyszłym roku polatamy razem. Ostatnio sprawdziłem gdzie ten Harz i zaskoczony byłem, ze to tylko 200 kilometrów od nas.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Wam...moze w przyszłym roku polatamy razem. Ostatnio sprawdziłem gdzie ten Harz i zaskoczony byłem, ze to tylko 200 kilometrów od nas.

 

Nie moze ale napewno ! Inaczej bedziesz mial na pienku, co prawda nie u mnie ale na pienku. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moze ale napewno ! Inaczej bedziesz mial na pienku, co prawda nie u mnie ale na pienku. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

No to już nie mamy wyjścia....z Tobą to się nakopiemy po doopach a potem wypijemy browca ale w takich okolicznościach nawet nie ryzykuję :biggrin:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już nie mamy wyjścia....z Tobą to się nakopiemy po doopach a potem wypijemy browca ale w takich okolicznościach nawet nie ryzykuję :biggrin:

 

Po doopach na pewno sie kopac nie bedziemy, ale gorzkiej zoladkowej chetnie sie napije, pozatym to szybko realizuj plany, tak jak mowiles !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, You're wellcome

 

Zreszta na fotach powyzej mozna zauwazyc jak jest mocowana.

 

i wszystko jase :)

koncepcja sie podoba mi,

mam nadzieje, ze sie nie odklei;)

sowa czyha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszystko jase :)

koncepcja sie podoba mi,

mam nadzieje, ze sie nie odklei;)

 

Jak na razie tzryma dobrze, im dluzej tym lepiej. Dla pewnosci mam jeszcze cienka linke zawiazana do kierownicy, drogi koniec do kamery.

 

Nie zwizualizuje, bo wystepuje mi dlad podczas zapisywania.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To moja radosna twórczosc z Harzu:

https://vimeo.com/43985813

 

Jak Wam sie poodobalo ? I jak smakowaly lody w Goslar ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam sie poodobalo ? I jak smakowaly lody w Goslar ?

:crossy:

 

Najwazniejsze , ze pogoda dopisala (poza wyjazdem z Berlina).

No nie mów , ze widziales nas z lodami - smakowaly. :biggrin:

Wyjazd udany - bardzo sié podobalo, z tym , ze kolega woli tak bardziej turystycznie jechac i duzo zwiedzac a ja odwrotnie. :)

Jak pewnie zauwazyles na Kyffhäuser czyscili slady po oleju :icon_exclaim:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie zauwazyles na Kyffhäuser czyscili slady po oleju :icon_exclaim:

 

 

Kolege nastepnym razem zostawisz w domu :icon_mrgreen:

 

Ostatno tez tam na lodach bylismy, jak zwykle ktos sie przeszlifowal. W tym sezone juz sie nie wyrobiomy ale mam nadzieje, ze w pürzyszlym jakos sie dogadamy

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...