Skocz do zawartości

Poziom w komorze plywakowej ZZR 1100 90r -wkrecania na obroty


piter2323
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie ja nie ustawilem wysokosci plywaka tylko juz wysokosc paliwa w komorze patentem z rurka i wczesniej ustawilem na 13mm.

 

 

teraz opisze po 300km co i jak z moto.

Wolne chodza super ani razu nie zgasł. SSanie chodzi wzorowo po 2min można je zrzucac bo już chodzi równo na 1tys obr/min Wkreca sie ladnie na jalowym.

Jedyne co to pod obciazeniem jak jade to w przedziale 3-4tys obrotow pojawia sie jakby pyrkanie a pozniej i wczesniej dzwiek jest jak wczesniej. Pyrkanie to mam na mysli troszke brzmi jak kawasaki vulcan. Przy poprzednim czyszczeniu membran zauwazylem ze jedna ma pekniecie ale nie na wylot wiec ja zostawilem.

Teraz sie zastanawiam czy przypadkiem nie pekło calkiem. Czy dziurawa membrana by powodowala takie objawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , ta przepustnica nie unosi się tak jak pozostałe no i obieg powietrza w gaźniu zmienia nieco drogę . Zrzuć airbox , jezeli jet to fizycznie możliwe to prawdopodobnie zobaczysz na własne oczy .

Może to tez być winą zbyt ubogiej mieszanki , ale najpierw zrób porządek z membranami .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm sprawdze to jak najszybciej. Mysle ze uboga mieszkanka to raczej nie jest bo niczym nie krecilem a wczesniej jak moto chodzilo dobrze to tego problemu nie było.

 

 

zobacze ta membrane. Po swiecach powinno byc wiadomo ktory to gaznik? kolorem jakos sie powinna roznic prawda ?

 

da sie jakos naprawic membrane ? czy zostaje zakup nowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup nowej Ci pozostaje :D . czasami masz całą przepustnice , czasami górny kołnierz da się wymienić - wtedy jest taniej .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy juz ZZR chodzi jak nowy.

Rozwiazalem problem z dziwnym dzwiekiem po 3 tys obrotach. Troche dziwna sprawa ale swieca byla delikatnie zalana i widocznie nie dawala pelnej iskry. Dziwne bo na wolnych chodzil bardzo ladnie :) teraz maszyna wkreca sie pieknie na obroty,super brzmi i ma niesamowita moc jak nigdy przed ten odkad ja mam :) az strach ze zrzuci :) zartuje :)

 

Jeszcze raz dzieki wielkie za pomoc w rozwiazaniu problemu z moim moto.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...