Skocz do zawartości

"małe spotkanko naszych Szadołek"


Daruś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to i ja jestem chętna na jakiś wyjazd;)

Jutro ( w czwartek ) planujemy wypad w 3-4 Szadoły. Umawiamy się w McDonaldzie w Wilanowie o 11.30. Jak masz czas i ochotę to dawaj z nami. 4-5 maj też gdzieś pewnie wyskoczymy, ale jeszcze nie ma pomysłu trasy. Może coś zaproponujesz. :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ( w czwartek ) planujemy wypad w 3-4 Szadoły. Umawiamy się w McDonaldzie w Wilanowie o 11.30. Jak masz czas i ochotę to dawaj z nami. 4-5 maj też gdzieś pewnie wyskoczymy, ale jeszcze nie ma pomysłu trasy. Może coś zaproponujesz. :rolleyes:

 

Nie bardzo pasują mi godziny przedpołudniowe. Ja jestem wolna jakoś od 14, więc w tych popołudniowych godzinach wyjazd byłby bardziej realny ;) No ale już niedługo weekend majowy, może się ktoś skusi na jakąś trasę ;)

Za bardzo też nie mam pomysłu jak na jednodniową przejażdżkę. Osobiście bardzo lubię trasę na Białą Podlaskę. Trasa bez szału, ale przynajmniej droga dobra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spotkanie Szadoł, czyli tzw. SzadołMania. Termin 23.06.2012 ( sobota ) od godz. 12.00 ( w samo południe ) , miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy Wisła ul. Wczasowa 1, Zalesie Górne k/Piaseczna. Dojazd z Warszawy trasą nr. 79 na Sandomierz , w miejscowości Pilawa skręcamy w prawo w drogę nr. 873 na Zalesie Górne ( jadąc w kierunku do Warszawy skręcamy w lewo w tę samą drogę ). W Zalesiu Górnym przed przejazdem kolejowym skręcamy w prawo na parking i wjezdżamy za szlaban do ośrodka do końca asfaltu. W ośrodku jest gril, browarek, kałuża w której można się wykąpać i popływać na kajaczku lub czymś takim. Rozmawiałem z kierownikiem ośrodka i powiedział, że możemy wpadać, tylko jeśli będzie więcej jak 15 motocykli to reszta musi zaparkować na parkingu przed ośrodkiem ( przed szlabanem ) i jakieś 200 m dojść na nóżkach.

Poniżej link z mapą dojazdu.

 

http://firmland.pl/firma/wisla_warszawski_osrodek_wypoczynkowy/

Edytowane przez Daruś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jeśli będzie więcej jak 15 motocykli to reszta musi zaparkować na parkingu przed ośrodkiem ( przed szlabanem ) i jakieś 200 m dojść na nóżkach.
Sorki, ale nie moge się powstrzymac - kto chciałby zostawić swojego rumaka przed szlabanem? :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...