Skocz do zawartości

Bieszczady weekend majowy


ravlos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To może trochę skrócisz wyjazd, ja chętnie bym pojechał ale na cały tydzień nie dam rady, myslę że może lepiej byłoby się z kimś dogadać i pojechać na krócej ale większą grupą. W tym temacie jadą 3-5 a w temacie o trasie na roztocze jadą 4-6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może trochę skrócisz wyjazd, ja chętnie bym pojechał ale na cały tydzień nie dam rady, myslę że może lepiej byłoby się z kimś dogadać i pojechać na krócej ale większą grupą. W tym temacie jadą 3-5 a w temacie o trasie na roztocze jadą 4-6.

 

nie ma problemu może być 3-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu może być 3-5

ja z plecaczkiem lecimy do zakopca wyjazd 1 w godzinach porannych/przedpołudniowych na 3 noce planowany wypad na Słowację może na jeden dzień, 3 nocki i powrót 4, jak ktoś chętny to razem raźniej

tez litrowym fazerem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym się dołączył ale muszę porozmawiać z zoną ponieważ zakładalismy plan wyjazd 3 powrót 5 lub 6. Macie zaklepaną juz jakąs chatę i plan wyjazdu?

mamy nocleg zaklepany w miejscowości Ząb to jest z 15 km od granicy, co do planu nie mamy jako takiego polecieć pośmigać, na Słowację byśmy chcieli też, może jakieś gorące źródła, zakopane, może są jeszcze wolne miejsca tam gdzie mamy zaklepane, albo niedaleko gdzieś, pogadaj z żoną razem raźniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] na Słowację byśmy chcieli też, może jakieś gorące źródła, [...]

 

Bylismy chyba dwa lata temu na Slowacji... moze pech jakis, ale milicji tyle bylo, ze wszystkim juz sie znudzilo to mulenie na ograniczeniach, a nie mielismy euro na mandaty. W sklepach drozyzna totalna, pelno cyganow i w ogole otoczenie nieciekawe... wodoki owszem piekne, ale dlugo mnie tam nie bedzie. Generalnie wolalbym jechac wzdluz Karpat, ale po naszej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...