Skocz do zawartości

Dzień Dziecka - zróbmy im frajdę


artlion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moto naprawione (częściowo) ale miałem nadzieję że pisząc o szkole ząbkowskiej - wypadnie na SP2 w której to właśnie w tym samym czasie jest festyn, a to szkoła mojego syna - więc... reasumując - będę na festynie ale w SP2, co nie zaszkodzi pomachać wam łapką przy przejeździe! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna lista uczestników:

 

Lista zainteresowanych:

1. ArtLion - Honda CBF 600

2. pgizi - Piaggio Beverly 500 - forum burgmania.net

3. JACK. - Suzuki GSXR 600

4. Robercik85 - Suzuki GSXR 600

5. TybuR - Yamaha R6

6. wasatyperez - Suzuki GSX650F

7.Ogonnek - Gix niestety też 600

8. Daniel - GSXR 750

9. Grinfild - Triumph Speed Triple 955 + prawdopodobnie Suzuki Intruder, Yamaha Drag Star, Suzuki Boulevard, Honda X4, ale to jeszcze potwierdzę

10. Groner yamaha fz6n

11. artur-suz-wawa - Yamaha TDM 850

12. Robert Suzuki GSX-R 600 k5

13. sebastiann - Yamaha R6

14. piórko - ZX 6R

15. Marcin YZF-R6

16. adam_o2o - Suzuki SV 650

17. piokow6 - BMW GS 650 - forum gazeta.pl

18. noddy9 - Honda CBR600F - forum gazeta.pl

19. Szybki81 - Kawasaki Z1000

20. KoNoReX - Burgman UH200 - forum burgmania.net

21. Roberto - Kymco Xciting 500 - forum burgmania.net

22. Patryk-undof3 - Gilera Nexus 500 - forum burgmania.net

23. radi - YAMAHA X-MAX 250 - forum gazeta.pl

24. frezja110 - Honda CB 500

 

Wstępnie

a. Lupo RF - Suzuki RF600

b. ZQ23 - GSR600

c. Michalski - Honda Hornet CB600

d. Rafik SYM Joymax 250 - forum gazeta.pl

e. Marcin - SYM Joymax 250 - forum gazeta.pl

f. Artur- Piaggio X9 500 - forum gazeta.pl

g. yapkovitz - Yamaha Drag Star 1100 i zabiorę ze soba pare cruiserow.

 

festyn_sp1-Copy.jpg

 

Jak widzicie jesteśmy niespodzianką :biggrin:

 

Szczegóły trasy, spotkania TUTAJ

 

Pogoda zapowiada się na razie boska, byleby dzieci dopisały, bo jak rozumiem my plamy nie damy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Mamy wjazd zapewniony na imprezę od 12:30 i 1h jest głównie dla nas. Jesteśmy niespodzianką, a o której dzieci nie wiedzą i nie będzie o nas info na plakatach. Niech tak zostanie - to piszę szczególnie do rodziców dzieci. Możemy pomruczeć silniczkami jak będziemy wjeżdżać. Wszyscy oczekują, że będzie głośno :rolleyes: Jak ktoś dołączy do nas na miejscu, to nic się nie stanie - byle nie był tam przed nami :mad:

ArtLion

 

Chyba jednak proszę o wpisanie mnie na tą drugą liste niepewnych motocyklistów.

Niespodziankę zrobie synkowi, chyba jednak wiecej czasu z nim spędze......... i to będzie niespodzianka

dla niego a nie umówiona godzina widniejąca na plakatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak proszę o wpisanie mnie na tą drugą liste niepewnych motocyklistów.

Niespodziankę zrobie synkowi, chyba jednak wiecej czasu z nim spędze......... i to będzie niespodzianka

dla niego a nie umówiona godzina widniejąca na plakatach.

 

Wyszedł jakiś kwach, z którego sam nie jestem zadowolony :angry: Ogłoszenie zauważyłem we wtorek i na szybko wkleiłem, nie czytając.

 

Jeśli dla Ciebie brak pełnej niespodzianki wyklucza udział, to trudno, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie zabrać syna na festyn - najlepiej na siodle, tak jak niektórzy planują. Może i szkoda niespodzianki, ale ja wiem jaką radość sprawia dzieciakom jazda na motorach. Ich uśmiech mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich uśmiech mi wystarczy.

 

Bo ten uśmiech widziałeś zapewne w Falbogach jak byliśmy, czy może na korotyńskiego co nie byłem i żałuje bo zapomniałem :blush:

Nie obraź śię ale odnoszę wrażenie że od początku wszysto było zaplanowane tylko taki mały myk może będzie ich więcej.

Naprawde takie wrażenie odniosłem.

Ale dzieci to dzieci przyjade ale szybko się urwe bo niestety małego w siodle jeszcze nie woże a to też jego dzień.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

 

Pogoda w Ząbkach jest w porządku, słońce, cumulusy i kompletny brak chmur deszczowych. Jedynym problemem, może być ... wiatr i chęci, aby przyjechać. Liczę na Was i czekam pod MC&C o 12:00.

 

"Twardym trza być, a nie mientkim"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć powiedz mi gdzie dokładnie jest zbiórka , będę leciał z Ursynowa i nie za bardzo sie orientuje gdzie jest ta zbiórka :)

 

Jedź Radzymińską w kierunku Marek, w Ząbkach, po prawej będzie Macro Cash & Carry. Tam nas usłyszysz :)

 

Tutaj masz mapkę : https://maps.google....313e9a6cfc6fde3

 

Jakby co dzwoń : 501 -050-040

Edytowane przez artlion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...