Skocz do zawartości

Europejskie zloty


ejkejokej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim!!!

Mam do was pytanko, może się orientujecie gdzie w Europie organizowane są zloty?

Wybieram się z moim Bratem na trip po Europie na początku czerwca i chcemy zaliczyć jakiś zlot w Chorwacji, Włochach, Węgrzech czy może w Słowenii?

Zapytałem wujka google, ale niestety nie jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie, wszystkie odwołania są do zlotów w Usa - może za kilka lat :D

 

Będę wdzięczny jeżeli ktoś posiada jakieś info o czerwcowych zlotach gdzieś na południu Europy

 

Korzystając z okazji, życzę wszystkim udanego i bezpiecznego sezonu.

Lewa w górę i do zobaczyska na trasie!!!!

 

Pozdr pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,

zaznaczyłem takie drogi, gdyż wujo google mi tak podpowiedział, ale będziemy unikać autostrad jak ognie, bo to żadna przyjemność z jazdy...

Trasa którą Ci wysłałem jak już pisałem jest poglądowa... najważniejsze dla nas są punkty docelowe tj: jezioro Garda, Verona i Wenecja, prom do Chorwacji, oraz następnie okolice Dubrovnika i powrót przez Słoweński park narodowy...

Co do trasy którę będziemy jechać to będziemy ją na bieżąco pewnie modyfikować...

Będzę wdzięczny za jakiekolwiek info..

Życzę wszystkiego dobrego...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hee. Wujek Google pokazuje najszybsze lub najkrutsze trasy.Z tego co widze bedziecie wjezdzac od Austri przez przelecz Brenero pamietaj o winecie i przejazd przez Brenero dodatkowo platny dalej lecisz na Bolzano a przed zjezdzasz na Merano lub Meran pamietaj ze na polnocy Italii nazwy sa dwujezyczne, (czyli po niemiecku i wlosku) i dalej na Stelvio potem z drugiej strony masz Bormio, Grosio,Tirano, Aprica, Brenow strone Brescia i jezioro Garda, Kierujac sie dalej na Verone do balkonu zakochanych, co nie znaczy ze to jest to prawdziwe miejsce spotkan owej pary.zamki zakochanych znajduja sie w poblizu Verony o nazwach Capuletti i Montecchi.Dalej chcial nie chcial najkrutsza trasa naVenezie przebiega przez Vicenza i Padova, proponuje nie wjezdzac na sama Venezie i jechac w kierunku lotniska, czyli przed samym miastem i mostem wolnosci na rondzie jak dobrze pamietam ostatni zjazd od srony z ktorej wjedziecie w strone lotnika, po okolo kilometrze po prawo beda dwa campy i z tamtad autobusem proponuje udac sie na zwiedzanie miasta(bilety komunikacji dostepne w kasie cempingu.

Sory za gramatyke ale czasami mi ciezko sie polapac. Jezeli info Ci w ten sposob pasuje moge dojechac az do samej Ancony, tylko nie wiem jak tam kursuja promy z tego co wiem najwiecej jest z Bari.

Szerokosci Robi.

Edytowane przez robert73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za cenne wskazówki, na pewno się do nich zastosuję...Na pewno odwiedzę Stelivo - mekkę Włoskich motocyklistów zgodnie z Twoją radą:)

Zapomniałem Ci w ostatnim poście podać terminu naszego wyjazdu. Z Polski wylatujemy 7 albo 8 czerwca...

Jak byś był w stanie podać jakiś zlot we Włoszech w tym terminie to będę zaobowiązany:)

Raz jeszcze życzę wszyskiego dobrego

Lewa w górę...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybralem te w poblizu trasy:

08-09.06

Santo stino di livenza Venezia

2°motorad Cerchioni Sfondati

 

15-17.06

Urbania niedaleko San Marino

12°bikers party route 73 ---- to moze byc fajne

 

16-17.06

Valla di Riese Pio Tarvisio

1°weekend Roda Alta

Tu wejscie i camping free

jest jeszcze sporo samozwanczych zlotow ale tych nie polecam

Jak chcesz poszukac wiecej to powinny byc w dziale eventi na www.bikerslife.com czerwiec po wlosku to giugno.

jak masz jeszcze jakie pytania to wal smialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...