Skocz do zawartości

chętni na wypady za miasto


Nitol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok to w sobotę lub Niedzię ruszymy z tematem jak wrócę z Torunia wieczorem i będę na siłach jak nie to w niedziele z rańca,nadają pogodę bez deszczu na niedzielę więc bądzmy dobrej nadzieji. Będzie ktoś jeszcze chętny?

 

no to jak tam?? nadal Pawel jesteś zainteresowany lataniem w niedzielę (znaczy jutro:))??

No i czy ktoś jeszcze ma ochotę na jakieś przewietrzenie sprzętu, małe polatanie wypicie tymbarka czy coś :)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że tak chyba pogoda nam pozwoli pośpię do ok 9 bo właśnie wróciłem z Torunia i jestem padnięty, myślę że gdzieś ok 12 możemy się ustawić tylko gdzie może gdzieś pod M1 w Markach przy BURGER KING co?

 

no spoko;) ja dzis caly dzien w pracy bylem wiec jutro tez chce odespać;) kolo poludnia bądź później mi psuje. Co do miejsca to moze ustalmy rano kolo 11tej, jak juz wstaniemy i sie dobudzimy;)

 

pisze sie ktoś jeszcze? Serdecznie zapraszamy wszystkich na wszelakich moto;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jasne że tak chyba pogoda nam pozwoli pośpię do ok 9 bo właśnie wróciłem z Torunia i jestem padnięty, myślę że gdzieś ok 12 możemy się ustawić tylko gdzie może gdzieś pod M1 w Markach przy BURGER KING co?

 

no spoko;) ja dzis caly dzien w pracy bylem wiec jutro tez chce odespać ;) kolo poludnia bądź później mi psuje. Co do miejsca to moze ustalmy rano kolo 11tej, jak juz wstaniemy i sie dobudzimy;)

 

pisze sie ktoś jeszcze? Serdecznie zapraszamy wszystkich na wszelakich moto;)

 

chętnie się przyłącze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie się przyłącze

zapraszamy SzklanyJasio :)

 

ja mogę wyjechać w południe spod domu więc koło 12.15-12.20. powinienem być koło tego Burger Kinga. Zatem wszyscy zainteresowani zapraszam o 12.15-12.30 do centrum M1 w Markach pod Burger Kinga.

 

Jedna sprawa że mi się plany pozmieniały i ja niestety mam czas tylko do 16-17tej. Stąd jakiś dalszy wypad (jak do Kazimierza) odpada. Chyba że szybko się ogarniamy na miejscu spotkania, lecimy tam jemy obiad i od razu wracamy... Ale jak znam życie nigdy tak szybko to nie idzie, bo pogadać trzeba, tymbarka napić, w drodze przerwę zrobić itp...

Stąd ja raczej polatać mogę w okolicy bądź jakaś krótka wycieczka tak do 50-60km od Wawy....

 

Jakieś propozycje macie to rzucajcie :) albo zgadamy się na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy SzklanyJasio :)

 

ja mogę wyjechać w południe spod domu więc koło 12.15-12.20. powinienem być koło tego Burger Kinga. Zatem wszyscy zainteresowani zapraszam o 12.15-12.30 do centrum M1 w Markach pod Burger Kinga.

 

Jedna sprawa że mi się plany pozmieniały i ja niestety mam czas tylko do 16-17tej. Stąd jakiś dalszy wypad (jak do Kazimierza) odpada. Chyba że szybko się ogarniamy na miejscu spotkania, lecimy tam jemy obiad i od razu wracamy... Ale jak znam życie nigdy tak szybko to nie idzie, bo pogadać trzeba, tymbarka napić, w drodze przerwę zrobić itp...

Stąd ja raczej polatać mogę w okolicy bądź jakaś krótka wycieczka tak do 50-60km od Wawy....

 

Jakieś propozycje macie to rzucajcie :) albo zgadamy się na miejscu :)

podjade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to ustalimy na miejscu pod M1 Marki BURGER KING godz 12:00-12:30 zapraszamy wszystkich chętnych do zobaczenia jak by ktoś chciał dołączyc to num. do mnie 604-899-959 Paweł

Edytowane przez pawel25001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja małej wyprawy.

Jako , że pogoda dopisuje proponuję mała wycieczkę na jutrzejsze (wtorek) popołudnie. Zbiórka wtorek (07-05) godź 17.30 (do drobnej negocjacji) w Warszawie Anin ul Bronislawa Czecha róg Rzeźbiarskiej przy banku. Kierunek zamek Liw lub bliżej Pałac Otwock Wielki w zależności od woli większości. Chętnych zapraszam do zgłaszania się i składania swoich propozycji. Zapraszam wszystkich chętnych do spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś ochotę polatać jutro, gdzieś tak ok 19 wieczorkiem. Start z Modlińskiej

 

Ano jak dostanę zezwolnie na wyjście z domu lol (nie mam 18tu lat i nie mieszkam z rodzicami ale takie to życie heh) to z chęcią dołączę :) Ale to będę wiedział dopiero popołudniu

 

a póki jest pogoda więc może ma ktoś czas i ochotę teraz pośmigać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo wszystkim :)

 

mam dwa pytanie ;)

 

Raz: czy ktoś reflektuje na jakie wietrzenie teraz zaraz później??

 

Dwa: czy ktoś ma ochotę na wypad dalszy (tak ze 150km od Wawy). Myślałem o jednodiowej wycieczce w strone mazur, może do jedwabne. Albo na wschód pod granicę PL. Myślałem o dniu jutrzejszym (tj środa 15maj) bo akurat mam wolne i mogę sobie pozwolić na ucieczkę całodniową ze stolicy :)

 

Ktoś chce i może??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...