Skocz do zawartości

chętni na wypady za miasto


Nitol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To może dzisiaj coś albo jutro. Tempo mi odpowiada, czasowo to pewnie od 19, 19:30 w wawie się mogę pojawić od siebie...

19.30 to trochę późno i mało czasu zostaje a po nocy to już z atrakcji pozostaje tylko walka z komarami. Zerknij jeszcze do tematu Powsin Konstancin Piaseczno tam umawiamy się wstępnie na jutro ale też tak 17,30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Halo ludziska :)

 

zostal ktoś na weekend w wawie???

a jak tak to czy byłby ktoś zainteresowany wypadem jakimś poza miasto. czy to mazury czy kierunek puszcza bialowieska czy może inne lokalizacja... ;)

Prędkość raczej turystyczna niż wyścigowa :) Termin: cała sobota :)

chętny ktoś ruszyć się z miasta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro muszę jechać na wieś za Warszawę 80km kierunek Stanisławów,Łochów Brok.

Dokładnie w okolice Sadownego,mam kupca na przyczepie i łódkę .Potrzebuję tam być o godz 17-18 .

Ładna droga dużo terenów leśnych ,jadąc spokojnie droga zajmie ok 1 godz .

Planuje wyjechać ok 15-15:30 z okolicy ronda Wiatraczna ,jak był by ktoś chętny się przyłączyć to mój nr telefonu 605594752

Edytowane przez Jabol80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro muszę jechać na wieś za Warszawę 80km kierunek Stanisławów,Łochów Brok.

Dokładnie w okolice Sadownego,mam kupca na przyczepie i łódkę .Potrzebuję tam być o godz 17-18 .

Ładna droga dużo terenów leśnych ,jadąc spokojnie droga zajmie ok 1 godz .

Planuje wyjechać ok 15-15:30 z okolicy ronda Wiatraczna ,jak był by ktoś chętny się przyłączyć to mój nr telefonu 605594752

Chętnie zrobie małą traskę, moge się podłączyć do Ciebie. Start np. 15:30, może stacja BP za rondem Wiatraczna w stronę Marsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem o Sopocie.... wyjazd w sobote rano a powrot niedziela na wieczor do Wawy. ja przelotowa 90-110. Mozna poszukac kwater na weekend. mam namiary na apartament: 2 pokoje i 2 lozka. musze monitorowac pogode....

Piero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...