Skocz do zawartości

Z Warszawy do Częstochowy 14.04.2012


danon93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, no więc ja mam podobny pomysł - olać niedzielne mszalne klimaty i jechać w sobotę, na jeden dzień. Będę wyjeżdżał spod piaseczna koło 8, i jechał drogą: Grójec-Nowe Miasto n.Pilicą-Końskie->[42] Przedbórz-Radomsko->[91] Częstochowa. Podobno malownicza koledzy z forum polecają. Z tym że ja jadę prędkością chopperową, VT600-ką, na spokojnie, także nie będę spowalniał wam ekipy sportowej, ale jeśli ktoś chciałby się wybraćtakowym speedem to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana planów na częstochowę zbieramy się o 8, żeby się wyrobić na pokazy stuntu :)

 

Ja też chętnie się dołączę. Sprawdziłem ostatnio obie trasy - ta przez Radom/Końskie o wiele ciekawsza, bo przez Tomaszów/Piotrków najpierw 100km robót drogowych a potem same koleiny.

 

Gdzie mogę się dołączyć po 8. w okolicach Ursynowa/Mokotowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto i skąd rusza do Częstochowy? My jedziemy na 3 motocykle planujemy wyruszyc w sobotę około 8 rano

Ja też chętnie się dołączę. Sprawdziłem ostatnio obie trasy - ta przez Radom/Końskie o wiele ciekawsza, bo przez Tomaszów/Piotrków najpierw 100km robót drogowych a potem same koleiny.

 

Gdzie mogę się dołączyć po 8. w okolicach Ursynowa/Mokotowa?

Ja bym proponował ustawić się na sztywno na konkretną godzinę i w jednym miejscu tak żebyśmy wyjechali jak największą ekipą bo później jak już wsiądziemy to ani się nie zdzwonimy ani nie odnajdziemy na trasie. Żeby nie było tak ze później się okaże że wyjechało z forum 30 osób ale w 10 grupach po 3 osoby :D Co do samej trasy to ja Krakowskiej nie znam kompletnie więc się nie wypowiadam.. Katowicka wiem, że jest w remoncie na jakimś odcinku ale jest dwupasmowa do samej Częstochowy no i jest jedna zajebista knajpa w połowie drogi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowicka wiem, że jest w remoncie na jakimś odcinku ale jest dwupasmowa do samej Częstochowy no i jest jedna zajebista knajpa w połowie drogi :D

 

Remont jest praktycznie do samego Piotrkowa, dopiero potem zaczyna się dwupasmówka.

Trasą semi-Krakowską (Cżęstochowa-Puławy) jechałem przedwczoraj i jest zupełnie OK.

 

Co do miejsca, to proponuję start taki jak ustalony, a potem po prostu jakiś checkpoint przy wyjeździe z Warszawy - tak będzie chyba najwygodniej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludwik czy nie możesz podjechać na targówek ?? Abyśmy wszyscy ruszyli z jednego miejsca?? :)

 

Postaram się wstać tak bladym świtem ;) Bo na Targówek mam 30km z Ursynowa ;)

 

 

Z tym że ja jadę prędkością chopperową, VT600-ką, na spokojnie, także nie będę spowalniał wam ekipy sportowej, ale jeśli ktoś chciałby się wybraćtakowym speedem to zapraszam.

 

W pierwszym wątku jest info o tempie wycieczkowym, więc no worries :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby ominąć remontowaną trasę można jeszcze jechać przez wawa-sochaczew-Łowicz-stryków-łódź i na katowicka... Trasa szeroka wiec jest jak wyprzedzac...

My startujemy o 8:30 ze stacji z MC koło Arkadii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę startował z Puławskiej, przez Grójec - Końskie - Radomsko, jeśli ktoś reflektuje na tempo wycieczkowo-chopperowe trasą krajobrazową przez możemy się ustawić pod Leroy Merlin o 8.30, jakby co mój tel w profilu.

Tu link do mapy:

http://maps.google.c...ls&via=3&num=10

 

Ta trasa jest OK - część od Końskich do Cz-wy testowałem we wtorek i jest zupełnie w porządku.

 

W tym wątku są już 3 punkty startowe o 8.30 - Targówek, Arkadia, Piaseczno. Może wybierzemy jakiś wspólny?

 

 

To jest właśnie ta trasa o której pisałem wcześniej - ponad 100km robot drogowych, jeden pas, miejscami ruch wahadłowy. Słabo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...