Skocz do zawartości

Cylinder + tłok, jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Muszę wymienić w swoim skuterze Piaggio Diesis cylinder i tłok. Ogólnie cały komplet ( cylinder, tłok, pierścienie... ). Podobno godna uwagi jest firma Malossi. Jaki model od tej firmy polecacie? Może jakaś inna godna uwagi. Czy na seryjnych częsciach ( tylko dysza w gaźniku większa ) opłaca się kupować cylinder 70ccm? Będzie jakaś odczuwalnie większa moc?

Proszę o pomoc. Mam do wydania około 450zł.

 

EDIT:

Czy ten zestaw: http://allegro.pl/cylinder-kit-malossi-sport-70cc-gilera-piaggio-i2180301123.html będzie dobry? Zestaw bez głowicy, ale podobno seryjna pasuje. Czy to nie problem?

Edytowane przez Jakob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnica bedzie dość znaczna bo 10-15km/h wiecej.I Mysle ze to sie opłaca bo jak piszesz ze masz Piaggio a to są zuch skuterki to ci troche polata inna sprawa jakbyś mial chińczyka :)A co firmy piszą żę niby to jest dobre ale czegos takiego nie miałem wieć od siebie nie moge nic powiedziec.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci jeżeli chesz wymienić żeby mieć większą moc to nie warto, bo nic tak naprawde z tego nie będzie.

Jeżeli musisz wymienić, to bym poszukał mimo wszystko 50ccm od malossiego lub poliniego.

Jeżeli masz seryjny tłumik, wariator, sprzęgło i gaźnik to te 70ccm będzie zduszone i może jeździć gorzej niż dotychczas.

Wszystko trzeba dokładnie wyregulować rolkami i sprężynkami w wariatorze.

Miałem kymco super 9 i po wymianie wydechu się zamulił z v-max 85km/h zrobiło się 55km/h.

Dopiero regulacje pomogły.

Jeżeli lubisz grzebać przy sprzęcie to polecam bo ma się potem fun, ale jak chcesz to komuś zlecić to licz się z kosztami za każdą regulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam.

Mam problem chcę kupić tłok do mojego Enduro, Kawasaki kmx 125. Nie mam pieniędzy na tłok np. firmy wossner :blush: więc jest pytanie do was jaki mam kupić, jest dużo tych tłoków na allegro i nwm co wybrać także nie chcę kupić szajsu gdzie po 3tys km tłok pęknie. Więc proszę o pomoc jaki będzie dobry tłok do 250zł? :excl:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meteor i podmienić pierścienie z kompletu na inne

ale najpierw zwymiaruj cylinder

meteor ? z tego co czytałem na forum 9 na 10 osób pisało że miało z nim styczność, i podobno puchnie jeszcze na dotarciu,większość go nie poleca :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...