Skocz do zawartości

wybór lakieru na skuter.. pomocy!


Rekomendowane odpowiedzi

witam. posiadam skuter piaggio zip 50. jest powypadkowy , stąd moje pytanie. chciałabym zamówić gdzieś przez internet czarny lakier do skutera. czy wiecie gdzie mogłabym kupić lakier tani ale dobrej jakości? nie chcę żeby się odrazu złuszczył. z góry dzięki za odpowiedzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci powiem że swego czasu malowałem kumplowi skuter i z racji tego że miał mało kasy malowałem mu spreyem ale efekt wyszedł zajebisty , najpierw mu zmatowiłem plastiki , później odtłuściłem walnąłem podkładem w spreyu później znowu troche przymatowiłem , nałożyłem trzy wartwy bazy - przymatowiłem delikatnie poleciałem dwa razy bezbarwnym , wypolerowałem i miodzio :D a koszt całej operacji wyszedł około 250 zł :)

ps za puszke litrową spreyu zapłaciłem 23 zł :)

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinnaś żałować , jeżeli ten mechanik zrobi wszystko prawidłowo to lakier będzie się trzymał kilkanaście sezonów chyba że nie będziesz o niego dbałą .

Najlepiej zrobisz jak pójdziesz do lakierniczego i poprosisz o lakier, opcjonalnie możesz wziąć do plastiku podkład i lakier zawsze to lepiej będzie wiązać , a też w lakierniczym mogą wymieszać lakier taki odpowiedni do Twojego gustu , ale jak czarny to czarny :) nie opłaca się przez internet ale np ten byłby ok :http://allegro.pl/t4w-lakier-samochodowy-czarny-bmw-475-czarna-perla-i2175397265.html

http://allegro.pl/lakier-strukturalny-do-plastiku-czarny-1l-boll-i2197748935.html

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...