Skocz do zawartości

Licznik Honda cbr 1100XX


Jace1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś pomoże. Jestem posiadaczem xx 97, po zakończeni sezonu rozkręciłem xx zdemontowałem plastiki do polerki, wyjąłem akumulator wymontowałem licznik. Przez okres 3-mcy poczyściłem, pomalowałem co nie co. Zmontowałem jak należy. Moto postawiłem po skręceniu na centralną stopkę odpaliłem, bieg 1, bieg 2, bieg 3 a licznik ku mojemu rozczarowaniu wskazuje „0” km/h na centralnej stopce. Zaszły śniegi śmignąłem moto parę km a licznik w miejscu. Zdemontowałem plastiki, zacząłem grzebać przy liczniku i wszystko pogasło w liczniku, spaliłem bezpiecznik. Bezpiecznik wymieniłem i dalej jest to samo. Moto normalnie odpala i po wrzuceniu biegu kręci kołem ale brak wskazań licznika i nie bije kilometrów.

Co zrobić by xx z 97 zaczął wskazywać prędkość jazdy. Jak wiadomo w xx nie ma linki prędkościomierza, za wszystko odpowiedzialny jest czujnik prędkości.

Zapodałem temat na http://forum.scigacz.pl/about72408.html tam jest opis od początku więc przepraszam jeśli ktoś zauważy ten sam temat.

Sprawdzałem miernikiem wyjście na zegary jest ok. 12,5v, ładowanie akumulatora też ok. Licznika nie rozkręcałem, nie grzebałem po demontażu licznika w instalacji, przed demontażem było wszystko ok. tyle że naładowałem akumulator i poskładałem a tu nic, tak samo z siebie. Podłączenia sprawdzałem już chyba z 10 razy.

Jak sprawdzić czujnik i co zrobić żeby zegar wskazywał prędkość i przejechane kilometry.

Jak sprawdzić czy działa licznik bez wpinania go w moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...