Skocz do zawartości

SPRZEDAM HONDA CRF 450R 2004r. ( TANIO)


robert11250
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zainteresowanych !!!

 

Sprzedam motocykl crossowy marki: Honda Crf450R / rok produkcji 2004r. stan oceniam na: DOBRY

 

Motocykl uzywalem amatorsko na wypady Enduro ze swoimi znajomymi . Na torze jezdzilem moim motocyklem bardzo sporadycznie. AMORTYZATOR GŁOWNY na pewno jest nie wytluczony, nie cieknie. Lekko poci sie jedna z lag, co swiadczy, ze trzeba by bylo wymienic uszczelniacze przedniego zawieszenia.

 

W motocyklu Wymienilem po sezonie 2011:

- olej + filt oleju

- wyczyscilem filtr powietrza

- zalozylem oponke na tyl 110/80

- wymienilem na nowy plyn do chlodnicy

- wyczyscilem dokladnie motocykl i zabezpieczylem na zime

- napęd tyl 80%, przod 60% OK

chcialbym jeszcze wyregulowac zawory po przeszlym sezonie, ale niestety nie pozwala mi na to czas:( .

motocykl teraz troche ciezko odpala, ale po regulacji zaworow pali na przyslowiego "KOPA".

Pracuje równo i pieknie brzmi. Wizualnie jest takze w dosc przyzwoitym stanie( na prawym boczku jest widoczne lekkie otarcie)

 

Motocykl posiadam 2 sezony i nie robilem w nim zadnego powaznego remontu typu: tlok, korba, lozyska na wale, wymiana zaworow czy rozrządu itp.

Motocyklem jezdzilem malo i raczej jako amator nie wykorzystywalem calego potencjalu tego motocykla, co swiadczy o mniejszym eksploatowaniu części, niz przy jezdzie zawodowej.

 

Motocykl SPRZEDAJE przede wszystkim z powodu braku czasu na moja PASJĘ.

 

CENA jaka mnie interesuje to: 6500zł (do negocjacji)

w razie pytań proszę dzwonić pod mój nr: 511-92-74-23 ROBERT

 

Przedstawiam ZDJĘCIA mojego motocykla:

 

http://bikepics.com/...11250/04cr450f/

Mam tez nowe zdjecia z lutego 2012 roku, ale nie ma mnie teraz w domu, gdzie mam je na swoim prywatnym komputerze.

Ale dla zainteresowanych moge przeslać je na maila, jak tylko bede mial mozliwosc korzystania z mojego prywatnego komputera. Tylko prosze o uprzednie podanie swojego maila w odpowiedzi na mojego posta.

 

ZAPRASZAM NA JAZDĘ PROBNĄ DO SIEMIATYCZ

Pozdrawiam!!!!

Robert

Edytowane przez robert11250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...