Skocz do zawartości

Jaka jest pozycja kierowcy na Yamaha r6 i Suzuki gsxr600


Rekomendowane odpowiedzi

Takie tekst automatycznie kwalifikuje jego autora do grupy lamerów, którzy nie potrafią siedzieć na motocyklu sportowym. Proste ręce w łokciach, trzymanie się motocykla rękoma, a nie udami i nogami itd. - szkolne błędy, które potem powielają ściganci na forach, pisząc np. o wyższyści seryjnych owiewek (szyb), które "odciążają" nadgarstki powyżej 120 km/h. Komedia i tyle. Ból pleców to też efekt wtórny trzymania cieżaru na prostych łapach - wszystkie drgania i dziury w jezdni idą prostym "jebem" na plecy kierowcy.

 

Żaden sport nie jest niewygodny, jeżeli się prawidłowo siedzi.

 

Że tak sobie wrócić pozwolę. Mnie tam plecy bolą jak nimi pracuję. Miałem w zeszłym sezonie "przyjemność" jechać kilkadziesiąt km w grupie, która poruszała się z jednostajną prędkością ~100km/h. Wszystko ładnie pięknie przed pierwsze parę km, ale później...ból pleców i ud - nic mi nie pomagało odciążać nadgarstków. Dawałem odpocząć plecom i udom -> ból nadgarstków. W końcu nie wytrzymałem i się z grupą musiałem pożegnać we wstecznym lusterku... Fakt, że sportowe sety tu moim plecom zadania nie ułatwiają. Więc generalnie sportem ciężko jechać ze stałą prędkością, bo wtedy można odczuwać dyskomfort. Zresztą taki motocykl po to zajebiście przyspiesza i hamuje, żeby z tych zalet korzystać :)

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...