Skocz do zawartości

Chwalę się :)


nokian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tylko nie strzelajcie... córka wierciła mi dziurę w brzuchu i stało się... kupiłem jej rometa retro. Młoda chciała coś old schoolowego, a żona się uparła że dziecku używanego nie kupimy i basta więc wybór padł na romeciaka. Z kobitą i tak bym nie wygrał, więc wolałem już nie wchodzić z nią w konflikt ;) i tu chciałbym się pochwalić... moja młoda dołączyła oficjalnie do fanów jednośladów :) mam tylko nadzieję, że będzie zadowolona ze skutera... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze życzę przyjemności i niezawodności dlatego, że ja ze swoim Rometem miałem niesamowicie negatywne przeżycia. Tata zrobił mi 2 lata temu niespodziankę.

Jednak teraz sam doszedł do wniosku, że lepsza markowa używka. (ale o tym wiecie)

Więc jeszcze raz szczerze życzę aby się nie psuł.

Edytowane przez Mateusz_moto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak muszę dodać że nigdy do domu go nie przyprowadziłem.

Raz miałem sytuacje, że rozrusznik był coś chyba nadpalony i nie za każdym razem kręcił i parę km od domu próbuje odpalić na kopkę a tu... BUM pękła obudowa tak naokoło ośki od kopki. I co zrobić ani na pycha :icon_mrgreen: ani na kopkę. Został rozrusznik który kręcił jak miał kaprys. Postukałem popukałem i po 5-10 minut odpalił uff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak muszę dodać że nigdy do domu go nie przyprowadziłem.

Raz miałem sytuacje, że rozrusznik był coś chyba nadpalony i nie za każdym razem kręcił i parę km od domu próbuje odpalić na kopkę a tu... BUM pękła obudowa tak naokoło ośki od kopki. I co zrobić ani na pycha :icon_mrgreen: ani na kopkę. Został rozrusznik który kręcił jak miał kaprys. Postukałem popukałem i po 5-10 minut odpalił uff.

czyli jak nigdy nie przyprowadzony był to dobry znak :) ja czytałem trochę przed zakupem i w sumie wiele jest takich opini, że nie jest wybitnie zawodny ten model, i że jak się dba tak się ma :) więc liczę, że u nas nie bedzie inaczej bo blisko mamy dealera więc będzie regularnie serwisowany. trzymajcie kciuki żeby było jak najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak nigdy nie przyprowadzony był to dobry znak :) ja czytałem trochę przed zakupem i w sumie wiele jest takich opini, że nie jest wybitnie zawodny ten model, i że jak się dba tak się ma :) więc liczę, że u nas nie bedzie inaczej bo blisko mamy dealera więc będzie regularnie serwisowany. trzymajcie kciuki żeby było jak najlepiej :)

 

Ja akurat nie ten model mam, a z tym "jak się dba tak się ma" to moim zdaniem do chińskich raczej nie pasuje, jak się ma popsuć to się popsuje, ja staram się o swojego dbać jak najlepiej, serwisowany regularnie a miałem "parę ciekawych przygód". Przy którjeś z kolei wizycie u mechanika coś się go zapytałem o silnikach w tych chinolach a on powiedział, że umnie to i tak się zarombiscie trzyma (chodzi o sam silnik).

Mam taką nadzieję, że to co u mnie się miało popsuć to się już popsuło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...