Skocz do zawartości

Serwis z opiniami nt. produktów motocyklowych


drzewo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Niedawno wystartowałem ze stroną o której myślałem już od dłuższego czasu. Zawsze przy kupnie czegokolwiek do motocykla przeglądamy internet w poszukiwaniu różnych opinii na temat oleju, kurtki, opony czy innych Wszystkie te opinie są porozrzucane po różnych zakątkach sieci, a często także niespójne.

 

Wpadłem więc na pomysł żeby stworzyć serwis, który będzie zawierał opinie użytkowników na temat wszystkiego co może się przydać motocykliście - począwszy od kurtek, po oleje, opny czy napęd. Serwis wystartował pod adresem http://www.moto-opinie.info

 

Jest to dopiero początek, dlatego baza jest jaka jest - jednak codziennie będe dodawał następne produkty. Jeśli czegoś nie ma, a chcielibyście dodać własną opinie to wystarczy skorzystać z opcji "Dodaj opinię" i wpisać własnoręcznie nazwę produktu oraz jego ocene. Dodam go wtedy w pierwszej kolejności do bazy wraz z komentarzem oraz pierwszą oceną.

 

Layout strony też wymaga poprawek, ale to w swoim czasie.

 

Za wszystkie dodane opinie będe wdzięczny :) Za komentarze odnośnie strony także.

www.moto-opinie.info - Opinie o produktach motocyklowych w jednym miejscu

Sklep motocyklowy Moto Opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

myślę, ze warto czerpać wzór/szukać inspiracji na www.ngt.pl To popularny serwis poświęcony sprzętowi outdoorowemu oparty na tych samych zalożeniach.

pozdr

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...