Skocz do zawartości

Rafał Jeleń
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od razu przejdę do rzeczy. Mam 15 lat, jutro zdaje na karte motorowerową. Szukam sobie motoroweru. Tak przemierzając internet natrafiłem na wiele ciekawych propozycji.Jedną z nich był tytułowy Kingway Łoś 50. Czytałem o nim wiele negatywnych opinii, i się troszke do niego zraziłem, ale dalej chce go kupić. Jeśli nie , to co byscie mi polecali? MAM 184cm wzrostu i dysponuje tak do ~4000zł. I jeszcze coś. Czy taka motorynka wyjedzie na nieduże/srednie wzniesienie? I czy powiezie pasażera? Z góry dziekuje za odpowiedzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chodzi o tego łosia to ja osobiście nie polecam, bo mam takiego i wiem co potrafi.

 

Mój jest z 2005 roku, plastiki odpadają, przedni błotnik się połamał już wymieniłem, tylny do wymiany bo ułamał się przy śrubkach mocujących i przy dołach lata.

Śrubki same się odkręcają z powodu mocnych wibracji na wyższych obrotach. podczas jazdy często coś trzeszczy.

Amortyzatory słabe, więc jak ważysz ok 80kg i wieziesz kogoś z tyłu to tłumikiem zaczepiasz o ziemie, a kołem o błotnik tylny od spodu (chyba, że wstawisz amortyzatory z hondy rebel, sam to zrobiłem, są twardsze)

 

Co prawda silnik jeszcze działa, żadnych usterek.

V max przy zablokowanym to ok. 55km/h a odblkowany jakieś 90km/h

A pod góre nie wiedziesz, strasznie zamula, na 4 biegu na pewno będziesz musiał zredukować na 3 bieg.

 

 

A jeśli dysponujesz taką kasą, a chcesz coś choperowatego to polecam może honde rebel, aprilie classic lub red rose, Chyba, że chcesz lepszy v max to jakaś rs tzr lub nsr :P

Edytowane przez papasmerf96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak coś choperowatego to tylko Junak 902. Jestem od posiadaczem tego cuda od paru miesięcy i powiem że sprawuje się doskonale. Podczas docierania trochę mułił, ale już po pierwszym przeglądzie ( czyt. wymianie oleju ), stał się zrywny niczym sportowy 2-suw. Na prostej w pare(naście) sekund rozpędza się do niebanalnych 85 km/h w 2 osoby. Z podjazdami pod górki (ba, nawet góry) nie ma najmniejszych problemów, w 2 osoby rzecz jasna. Mało jeżdżę z uwagi na brak czasu, lecz mam już nabite ponad 1000 km i problemów nie było żadnych. Zdaję sobie sprawę że to mało ale czuję że pochodzi jeszcze długo. Serwisant powiedział że części przyjechały z Chin, ale składany w Polsce ( u mnie w tym samym sklepie składany co sprzedawany )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś choperowatego to tylko Junak 902. Jestem od posiadaczem tego cuda od paru miesięcy i powiem że sprawuje się doskonale. Podczas docierania trochę mułił, ale już po pierwszym przeglądzie ( czyt. wymianie oleju ), stał się zrywny niczym sportowy 2-suw. Na prostej w pare(naście) sekund rozpędza się do niebanalnych 85 km/h w 2 osoby. Z podjazdami pod górki (ba, nawet góry) nie ma najmniejszych problemów, w 2 osoby rzecz jasna. Mało jeżdżę z uwagi na brak czasu, lecz mam już nabite ponad 1000 km i problemów nie było żadnych. Zdaję sobie sprawę że to mało ale czuję że pochodzi jeszcze długo. Serwisant powiedział że części przyjechały z Chin, ale składany w Polsce ( u mnie w tym samym sklepie składany co sprzedawany )

do cruisera bym tego nie zaliczył :biggrin:

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...