Skocz do zawartości

Jak sie pali gume Mz??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zły człowiek
no to idz tam nikt cie tu nie prosil

 

ty skurwiały baranie, podobno jest to forum motocyklistów, to dlaczego ktoś ma stą iść? głowa cię boli? jak ci ktoś jebnie, to gwarantuję, że zaboli mocniej, kopany ssaku oślich fiutów! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zły człowiek

rysiu, co do ostatniego słowa, którego uzyłeś w swoim poście, powiem jedno: skurwiały baranie, kiedyś cię nadepnę... daj ci boze, abysmy się nie spotkali, przegiąłeś gnoju. ciekawy jestem, czy na zywo jesteś tak samo mocnym jak wirtualnie. co do reszty, to pies cię je*ał, pomiocie wszawej suki :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kórwa ale z was cioty są , a ty rysiek to chyba wpizdu powinieneś taksówką jeździć w klanie a nie motorem -POZERZE pie**olony .

Po za tym co wy pierdolicie że kasy nie ma , ja na mz zbierałem sam , i na opony musze sam zarobic , poprostu jesteście pizdami które zadowalaja sie tym że poprostu w garazyku stoi motor i juz kozaki jesteście bo jak kolega wpadnie to mozna sie pochwalić , h*j wam w dupe !!!!!!!!!! nie nawidze pozerów i ciot -- wy lepiej pewnie konia walicie zamiast jeździć :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co sprawdz czy cie nie ma w innym pokoju a przy okazji idz na drzewo prostowac banany :mrgreen: :buttrock:

 

to jest forum dla normalnych ludzi a nie takich debili jak ty i twoi kolesie cw*lu

 

c*el to cie robił psie ze wsi , jeszcze kórwa słowo powiedz i sie przekonasz że internet to nie jest taki do końca anonimowy paragrafie je*any . "normalnych ludzi" ???? kórwa ty jestes ciotą nad ciotami alfonsie , i lepiej zamnknij pape bo mozesz "normalnie" dostac w ten swój zdałniony ryj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Krasek , Zlego czlowieka i innych przypadkowych cweli którzy mają coś do tutejszej normalnej społeczności a w szczególności do Ryśka:

 

Taki mądry ? to możemy sie spotakć w jakim kolwiek miejscu Polski, bym cię dziecko zapie**olił za te herezje które glosisz.

 

Jesli Ciebie to interesuje to najlepiej by mi pasowało gdybyś był ze Szczecina, Gorzowa, i innych miejscowości w promieniu 200 km .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zły człowiek
do Krasek ' date=' Zlego czlowieka i innych przypadkowych cweli którzy mają coś do tutejszej normalnej społeczności a w szczególności do Ryśka:

 

Taki mądry ? to możemy sie spotakć w jakim kolwiek miejscu Polski, bym cię dziecko zapie**olił za te herezje które glosisz.

 

Jesli Ciebie to interesuje to najlepiej by mi pasowało gdybyś był ze Szczecina, Gorzowa, i innych miejscowości w promieniu 200 km .[/quote']

 

jak masz coś DO MNIE osobiście, zapraszam, odwiedź Polske Centralną, chętnie nasikam Ci w oczy... :buttrock:

a serio, to o jakich herezjach mówiłes, bo zupełnie sprawy nie kojarzę? nie unoś się tak mocno, bo jeszcze odlecisz, luz, rozluźnij pośladki, sorki, nie wiedziałem, że ty z tych normalnych, politycznie poprawnych motonitów od MZ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, GT 80, qrwa taki z ciebie motocyklista jak ten twój cały motor. nieprzeginaj z tym, ze jedziesz komuś na matke, ja na twoją niejade, a troche szacunku dla innych trzeba mieć. pisz sobie ze jestem qrwą czy że jestem głupi, ale nikomu z forum motodawców niepisz, ze jego matka obciąga, bo łeb ci automatycznie upier*****.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...