Skocz do zawartości

Bmw R1150 GS czyli jak w 2011 nakrecilem 51 Tkm


Rekomendowane odpowiedzi

... po przejechaniu w 2012 gsm ponad 41 Tkm z dniem dzisiejszym sie z nim bez zalu wiekszego rozstalem z przebiegiem 158669 km ... W nie cale 2 lata nakrecikem na niego lajtowo ponad 90 Tkm z czystym sumieniem polecic moge ten model wszystkim pyrkajacym w kolo komina kolejna beema w moich rejach ktora przez ten krotki okres nie zawiodla mnie na trasie taki dobry kumpel na co dzien z dniem dzisiejszym koncze rowniez przygode z rodzina gsa ... czas na kolejnego grata ..... jakiego czas pokaze ... Pozdrawiam Kodi

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... patrzac na daty rejestracji na tym forum jestes o rok mlodszy ode mnie a przebieg masz imponujacy .... moze wiecej spedzaj czasu na gracie niz przed kompem to spokojnie osiagniesz lepszy wynik ode mnie w ilosci kaemow przejechanych rocznie ...tego ci zycze na przyszly sezon .

Edytowane przez Kodi

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah żeby to było takie proste :) Bez zbędnego opowiadania, bezrobocie i odejście z kurierki sprawiło, że jeżdżę mało. Czasy kiedy 800zł z wypłaty było na benzynę minęły. Mimo, że mój sezon się nie kończy to dziękuję za życzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...