Skocz do zawartości

Mercedes E 320 (W210) 2001 diesel Elegance


KAMILLO123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamienię samochód Mercedes E-klase 320 (W210) 2001r. diesel pełna wersja Elegance na motocykl z dopłatą do motocykla ze strony motocykla. Interesują mnie modele:

 

Suzuki:

- GSX-R 600/750 lata 2000-2004

 

Yamaha:

- R6/R1 lata 2000-2003

 

Honda:

- CBR RR 600/954 2000-2004

 

... chętnie rozważę inne propozycje.

 

Motocykl technicznie musi być DBD. Wizualnie jestem mu w stanie dużo wybaczyć ale bez przesady. Będzie sprawdzony w serwisie przed zamianą.

 

Więcej zdjęć wyślę na maila dla zainteresowanej osoby.

 

Kontakt na PW lub [email protected]

 

Auto do oglądnięcia w małopolsce w miejscowości Pogórska Wola (10km od Tarnowa)

 

Zdj%C4%99cia-0235%20-%20Kopia.jpg

Zdj%C4%99cia-0239.jpg

Zdj%C4%99cia-0249.jpg

Zdj%C4%99cia-0255.jpg

Edytowane przez KAMILLO123

KAMILLO123

 

FUNBIKES Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hmm masz wysokie oczekiwania co do motocykla który chciałbyć pozyskać w zamian za ten "piękny samochód" proponuję również żebyś pojechał z nim na przegląd do serwisu i zobaczył jakie kwiatki wyjdą. Nie mówię złośliwie, miałem kilka mercedesów... Różnych modeli w tym 2 210. Nie przypominam sobie żeby w którymkolwiek z nich występowały lampy z allegro vel w211, kołpaki z tesco czy pokrowce na siedzenia z napisem wrc.. po za tym wiesz może że w fotelach są poduszki powietrzna? szczera rada zdejmij te gustowne narzuty.. Ten model z tego co wiem ma komputer pokąłdowy z czujnikiem temperatury w zderzaku po lewej stronie. Ładny ten srebrny gadżet na desce rozdzielczej... proponowałbym również ustawić klape bagażnika, zawiasy kołyskowe mają regulację. Na koniec dodam że fabryczne radio do tego samochodu kosztuje ok 200 zł i nie tylko wygląda lepiej jak również da się je obsługiwać klawiszami na kierownicy

Edytowane przez LupoRF

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...