Skocz do zawartości

Chorwacja 2012


cruiSeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie poniosło mnie i wiem co piszę.Byłem na Bałkanach pięć razy i cztery razy w drodze popadało.Jeżdżę zwykle pod koniec czerwca.Nie były to wielkie ulewy ale przeciwdeszczówkę trzeba było ubierać. https://lh6.googleusercontent.com/-5sBJUYVgcdg/Thy9eQfQRwI/AAAAAAAADYM/H0GcIDhGc7U/s640/IMG_5742.JPG .

 

https://lh5.googleusercontent.com/-Q8Mzb7Lpss4/Thy9f9lRGgI/AAAAAAAADYQ/BlY1w5xCdtU/s640/IMG_5743.JPG

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich chętnych na wprawę do Chorwacji aż do samego Dubrownika . Wyjazd planuje koniec kwietnia 2012 początek maja , trasa to PL - Płock -Czechy-Austria-Słowenija-Chorwacja z powrotem lekka korekta i trasa przez Balaton do Polski . Droga w jedną stronę liczy sobie 1800 km . Na wyprawę planuje cztery dni co daje 900 km dziennie ,więc jeśli ktoś preferuje taką formę podróżowania i przerwy na tankowanie zapraszam . Maszyna która poruszam to yamaha xvs 1300 , a prędkość do jazdy to 80-120 km

 

Pozdrawiam

 

Witam,

Planuję właśnie wyjazd na majowy weekend w stronę Chorwacji. Jestem początkującym podróżnikiem i będę jechał słabo chroniony od wiatru (na nakedzie) więc o dużych prędkościach nie myślę. Wygląda na to, że tempo jakie chciałbym rozwijać będzie podobne do zakładanych przez Ciebie. Będę jednak mógł nieco więcej dzionków przeznaczyć na tą wyprawę. Może przynajmniej część trasy mógłbym przejechać w waszym towarzystwie? Mógłbyś zapodać jaki jest aktualny plan Twojej trasy z rozpiską na daty? Ja startowałbym ze Szczecina już 28 lub 29 kwietnia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przesłanie więcej szczegółów na e-mail. Chciałem dodać, że jest to "mój" :biggrin: termin i pomysł, planowałem dokładnie taki sam wypad, w tym samym terminie. Prędkość jak najbardziej mi odpowiada, startuje z dolnośląskiego. Czekam na info. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też chętnie wybrałbym się w tamte rejony... Najchętniej połączyłbym to z Bośnią, ew. Czarnogórą, Albanią...

 

Tyle, że mam dwa tygodnie wolnego w okolicach 23.04 - 08.05. Jeśli ktoś byłby chętny na dłuższy trip do dawać znać...

 

Na miejscu można zrobić mega spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...