Skocz do zawartości

Suzuki GSX-R (gsxr) 600 K2


Sherman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Sprzedam moją Zuzię. Motocykl użytkowany prywatnie, niedzwoniony, nieszlifowany, nieuderzany. Kilka informacji o maszynie:

Rocznik: 2002

Przebieg: 32000 km

Pojemność: 600 ccm

Opony: Michelin Pilot Power, rocznik 2011, stan bardzo dobry +

Napęd: Zębatki SUNSTAR (wymiar fabryczny) + wzmacniany łańcuch D.I.D (530). Wymieniany cały komplet w listopadzie 2011 roku (planowałem jeździć motocyklem w przyszłym sezonie)

Cena: 12500 zł

Kontakt: Tel. 606 618 262

 

Motocykl oczywiście garażowany, zarówno przeze mnie, jak i poprzedniego właściciela. Przegląd, OC - wszystko jest. Możliwość sprawdzenia w dowolnej stacji obsługi wskazanej przez kupującego. Motocykl jest do obejrzenia pod Warszawą, dokładnie: Zalesie Górne (południowa strona, 30 km od centrum Warszawy).

 

Do motocykla jest oczywiście oryginalny "zadupek", którego nie widać na fotach.

 

Uprzedzając ewentualne pytania: nie dyskutuję na temat ceny motocykla bez obejrzenia. Możliwość zamiany TYLKO na Suzuki GSXR 1000 rocznik K5 lub K6, oczywiście za dopłatą z mojej strony. Proszę nie proponować zamian na żadną Yamahę, Hondę czy Volkswagena Golfa ;)

 

suza02.jpg

 

suza06.jpg

 

suza03.jpg

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że wtedy po prostu będę jeździł dalej, bo motywem sprzedaży jest standardowy kaprys "chcę inną zabawkę" :icon_mrgreen:

Ale spoko, zobaczy się :)

 

A od marca to mnie spotkasz na boisku w Chałupach albo przy Augustynie w Jastarni, jak tylko wieje. Jak coś to się możemy styknąć i pojeździć, daj znaka!

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...