Skocz do zawartości

Mój Fazer na allegro


PAJDOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do przodu koło to raczej nie, ale wygląda na ostatnim foto jakby było bardzo blisko lagi. Nie znam się na Fazerach ale jakoś tak w oczy się rzuca ta odległość. To ma tak być? I fotka od góry na przednie mocowanie zbiornika. Widać boczne belki ramy łączone do główki. Jakieś takie wgniecione/spłaszczone wyglądają. To normalne w Fazach?

 

A ogólnie o tej sprawie - jeśli rama jest prosta to motocykl nie jest zły. Wszystko inne można wymienić. Sprzedawca nie fair bo nie powie co i jak z motocyklem, może też nie wiedział jak moto oberwało wcześniej. Ale nie chce na pewno stracić wtopionej kasy. Jeśli odkrył problem w motocyklu to niech dorwie handlarza i wkręci mu jaja w imadło a nie wciska lipy kolejnemu naiwniakowi.

 

 

Gdzieś kiedyś czytałem że w Naszym pięknym kraju, odnośnie samochodów, mówi się że jest powypadkowy wtedy gdy ktoś zginął w tym aucie w wypadku. :icon_eek: No nie dziwię się. Wtedy na pewno jest powypadkowy. Z motocyklami jest inaczej, można wyhaczyć małą kiepę i zginąć a można wyhaczyć konkretny dzwon i przeżyć. Tak jak autor tego tematu, bo czytając jego opis motocykla po wypadku w głowie jawi mi się pytanie "W co on tak mocno przypier****ł?!"

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...