Skocz do zawartości

DZIEŃ MOTÓRA


MARCYŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy wszystkich 12 listopada około 19.00 do pubu Tequila w Pile na imprezę podsumowującą tegoroczny sezon. Impreza odbywać się będzie w klimacie kultowego filmu Motór. W programie typowo zlotowy klimat, spoko muza i wiele niespodzianek!!!

 

...albo lepiej kliknijcie LINK

 

PS : Motóry zostawcie w domu !?

 

Pozdrawiam serdecznie

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek - przekonałeś mnie :D ;p

Muszę sie przyznać ,zę kiedys ,dawno temu widziałem ten film i wówczas faktycznie nie zrobił na mnie wrażenia. Nie miałem wówczas jeszcze motóra. Kiedy miałem przyjemność w bieżącym roku być na MotoParty Głowaczewo 2011 wówczas obejrzałem film w takim klimacie jak opisalem powyżej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mi sie pomysł na to spotkanie podoba :). A film Motór przepiękny, oglądałem kilka dobrych razy i mi sie nie nudził :). Pozdro dla Marcysia, Basi no i innych Motórzystów.

 

Motóóóóóóóóóóóóóóóóóóóór nie umiera nigdy

 

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do imprezy mniej niż tydzień, zadeklarowało się już pięć grup motocyklowych z okolicy, i to zapewne jeszcze nie koniec.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich motocyklistów i nie tylko, gdyż zapowiada się grrruuuba biba.

 

:notworthy: Zachęcamy do przynoszenia darów, które zostaną złożone na ołtarzu WIELKIEGO MOTÓRA, a następnie zlicytowane na szczytny cel. :notworthy:

 

Prezenty powinny być duże i drogie, ale nie koniecznie. :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam serdecznie

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarezerwowałem dzisiaj miejsca dla chłopaków z klubów, które wcześniej zadeklarowały swoją obecność ( w sumie ponad 60 osób ).

 

Jeżeli wybieracie się grupą zarezerwujcie sobie stolik jak najszybciej, bo potem będzie problem.

Pozdrawiam i do zobaczenia

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...