Skocz do zawartości

Daniel Król i jego piękne ogryzki


LORD VADER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest ten gostek http://allegro.pl/show_user.php?uid=4665880 lub http://myworld.ebay.com/kdan72 .

 

Od niego kupiłem 1000RR w 2008

 

1. To co opowiada i pisze nijak nie pokrywa się z rzeczywistością . nie wiem jak ku*wa zmuszać takie odpady do przekazywania rzetelnych informacji . Moto miało sporo niezgodności ze stanem opisywanym i musiałem wyłozyć kupe siana na doprowadzenie go do porządku . Zadoścuczynienie wyliczyłem wyszło cos kole 1200USD (teraz mniej)

2. Miał wysłać na poczatku czerwca - popłynęło pod koniec lipca ... czyli 6 tygodni obsuwy .

 

Ostatnie dane firmy i jego , jakie posiadam to :

Daniel Krol (Król)

DEXIM

20819 ESSMAN LN STE 13 (nie chce mi sie rozszyfrowywać tych skrótów)

HOUSTON TX

[email protected]

Tel +171382222112

 

dane do wpłaty

Washington Mutual Bank

Stuebner Airline Financial Center 1887

4373 FM 1960 West

Houston,TX 77068

Account Name:DEXIM

Account # :111993776-3161723769

Swift Code: WMSBUS66

 

Mam jescze troche danych , ale musze poszperać (dodatkowe emaile, dokumenty , nr telefonu etc. etc.)

 

A jak ktos chce ogryzka z USA to ma zweryfikowanego dostawce , na zasadzie że coś kiedyś przyśle :bigrazz:

Pozdro.

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...