Skocz do zawartości

gs800 czy gs1200


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie ,wspominaliscie o przelozeniu przedniego zawieszenia od LC8 , macie na mysli same lagi czy tez caly komplet z polka ? -jesli tak to jak to sie ma ramy w BMW -trzeba zmieniac glowke ,spawanie itp ?

To samo odnosnie tylnego kola ta 18 ma byc od jakiegos specyficznego moto czy tez mozna nabyc od BMW .

Mam troche czasu i funduszy i z checia bym sobie takie cos zbudowal na bazie GS 1150 jednak w necie nigdzie nic nie znalazlem na temat takowych przerobek

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie ,wspominaliscie o przelozeniu przedniego zawieszenia od LC8 , macie na mysli same lagi czy tez caly komplet z polka ? -jesli tak to jak to sie ma ramy w BMW -trzeba zmieniac glowke ,spawanie itp ?

To samo odnosnie tylnego kola ta 18 ma byc od jakiegos specyficznego moto czy tez mozna nabyc od BMW .

Mam troche czasu i funduszy i z checia bym sobie takie cos zbudowal na bazie GS 1150 jednak w necie nigdzie nic nie znalazlem na temat takowych przerobek

dzieki

 

No proste że komplet z półkami, kołem i hamulcami.

 

Wypieprzyć trzeba przednią ramę i dorobić taką samą tylko z normalną główką (2500zł). Motomirek z Nadarzyna sie tym zajmuje.

Zamiast wtrysku załadować gaźniki Bing i maszyna jest genialna.

Wpisz na youtube "motomirek", wyskoczy crossówka na bazie GSa - ogólnie potworn sprzęt.

 

Latałem u niego na GSie z przodem od KTMa - wjechałem w polną drogę to nie czułem tej masy, prowadził sie idealnie jak po sznureczku.

 

A zamiast tak sie cackać to kup r100GS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz cos miej wiecej wiem ,filmiki na youtube ogladalem ,a jak z obrecza 18 BMw ma w ofercie czy trzeba szukac o d czegos innego ?

Co do 100Gs chcialbym cos z mozliwa predkoscia przelotowa ,czesto jade do meksyku a 100 ma chyba wolniejsza skrzynie biegow ?

Dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...