Skocz do zawartości

KTM SX 150 / 144


Sybirbia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem okazje pojeździć i 144 i 150. 144 wydaje się mało elastyczne, dół i średnie obroty jak w setce góra zamiata sete, 150 już w każdym zakresie jedzie lepiej od sety no i już silnik jest o wiele bardziej elastyczniejszy od 144. Jak miał bym wybierać to brał bym 150, przyjemniej mi się latało na niej od 144

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje pojeździć i 144 i 150. 144 wydaje się mało elastyczne, dół i średnie obroty jak w setce góra zamiata sete, 150 już w każdym zakresie jedzie lepiej od sety no i już silnik jest o wiele bardziej elastyczniejszy od 144. Jak miał bym wybierać to brał bym 150, przyjemniej mi się latało na niej od 144

 

 

Właśnie chcę kupić 150 , i mam pytanie jak sprawuje się w terenie enduro , podjazdy , przeprawa lekka i zawody cross country? Po kupnie 150 kupuje 10 litrowy bak od razu ;]

 

Obecnie jeżdżę na rmz 250 czy 150 w 2t jest mocniejsza ?

Edytowane przez Sybirbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zawodach CC jest lipa bo 150/144 leci z 250 2t i 450 4t jeśli nie będziesz jechał w juniorach. Ja jeździłem tylko po torze, ale chłopaki normalnie w CC startowali, tylko że musieli robić dwa tankowania (mowa o pucharze polski CC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zawodach CC jest lipa bo 150/144 leci z 250 2t i 450 4t jeśli nie będziesz jechał w juniorach. Ja jeździłem tylko po torze, ale chłopaki normalnie w CC startowali, tylko że musieli robić dwa tankowania (mowa o pucharze polski CC)

 

 

Jesteś pewien że 150 w 2t startuje w klasie E2 ? bo klasa E1 jest do 150 ccm w 2t .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien że 150 w 2t startuje w klasie E2 ? bo klasa E1 jest do 150 ccm w 2t .

 

Tu masz wyciąg z regulaminu PZM cross country z tego sezonu

 

1. Mistrzostwa Polski

* klasa Senior 1 - wiek od 14 lat, licencja A motocross lub A enduro, motocykl

2T do 125cc – 4T do 250cc

* klasa Senior 2 - wiek od 14 lat, licencja A motocross lub A enduro, motocykl

2T powyej 125cc do 500cc, 4T powyej 250cc do 650cc.

* klasa Junior - wiek 14 do 21 lat, licencja A motocross lub A enduro, motocykl

2T o pojemnosci - do 250 ccm, 4T – do 450 ccm

* klasa Junior 85 - wiek 12 do 18 lat, licencja A motocross lub A enduro, motocykl

2T o pojemnosci do 85 cc – 4T do 150 cc

* klasa Quad Open - pojazdy czterokołowe o pojemnosci pojemnosc do 1000 cc,

wiek zawodnika :2K powyej 15 lat, 4K powyej 17 lat, licencja A

motocross quad lub A enduro quad

2. Puchar Polski

klasa Junior - wiek od 14 do 21 lat, licencja B Enduro lub B Motocross, motocykl

2T o pojemnosci - do 250 ccm, 4T - do 450 ccm

klasa Junior 85 - wiek 12 do 18 lat, licencja B motocross lub B enduro, motocykl

2T o pojemnosci do 85 cc – 4T do 150 cc

klasa Senior 1 - wiek od 14 lat, licencja B motocross lub B enduro, motocykl

2T o pojemnosci do 125cc - 4T do 250cc

klasa Senior 2 - wiek od 14 lat, licencja B Motocross lub B Enduro, motocykl: 2T

powyej 125cc do 500cc, 4T powyej 250cc do 650cc

klasa Weteran - wiek powyej 40 lat, licencja A lub B motocross lub enduro ,

motocykl o dowolnej pojemnosci.

Klasa Quad 2K – pojazdy czterokołowe z napedem na tylna os, pojemnosc do 750 ccm, wiek

zawodnika powyej 15 roku ycia, licencja B Motocross Quad lub B

Enduro Quad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wyciąg z regulaminu PZM cross country z tego sezonu

 

 

Sorki pomyliło mi się z zawodami z mojego województwa "cross country Pucharu Dolnego Śląska" bo ja tylko te miałem na myśli :) ale dzięki za odpowiedź , Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Miałem okazje pojeździć i 144 i 150. 144 wydaje się mało elastyczne, dół i średnie obroty jak w setce góra zamiata sete, 150 już w każdym zakresie jedzie lepiej od sety no i już silnik jest o wiele bardziej elastyczniejszy od 144. Jak miał bym wybierać to brał bym 150, przyjemniej mi się latało na niej od 144

A 144 i 150 to niest to samo?

 

Tu masz wyciąg z regulaminu PZM cross country z tego sezonu

Czy regulamin Enduro croscantry to to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin patrz

 

Nie wiem co próbujesz udowodnić, ale nie wychodzi Ci to . Do 2011 r w obu tych dyscyplinach sportowych klasy nazywały się tak samo, stąd takie nazewnictwo w tym temacie . W wielu amatorskich zawodach jak i w zawodach strefy dalej występuje stare nazewnictwo klas (czyt. takie jak w enduro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...