Skocz do zawartości

Jakie blokady w są w NSR 125R 2000r??co znaczy "R"


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Znalazłem ofertę NSR-ki, ma zablokowany silnik (idzie 130). Jakie one mają blokady, ile kosztuje ich zdjęcie?? Aha i jest to konkretnie 2000r, 8800km przebiegu, i jest to drugi właściciel w kraju (poprzedni sprowadził z niemiec) za 9500zł. I zauważyłem że niektóre mają na końcu "R" np NSR 125 R. Czy czyms to się różni??

Co w ogóle sądzicie o tej ofercie??

Dzięki i miłej jazdy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokady to kryza w wydechu, blaszka na łączeniu membramy i kolektora dolotowego i możliwa jest także blokada na module w elektronice. Masz namiar na gg do kolesia który odblokowywał swoją NSRe 2322718 (konrad)... Co do oferty to myślę że za nsr z 2000r 9500zł to nie dużo ale motor musi być bez dzwonka i w idealnym stanie... takim jak wskazuje jego nieduży przebieg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK a teraz taka wielka prośba. Szukam kogoś kto ma NSR w okolicach Ełk, Białystok, Augustów, Łomża, Warszawa żebym mógł podjechać z tatą i wsiąść, zobaczyć jak rozmiarowo itp zanim pojade na drugi koniec Polski. Bardzo by mi to pomogło.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK a teraz taka wielka prośba. Szukam kogoś kto ma NSR w okolicach Ełk' date=' Białystok, Augustów, Łomża, Warszawa żebym mógł podjechać z tatą i wsiąść, zobaczyć jak rozmiarowo itp zanim pojade na drugi koniec Polski. Bardzo by mi to pomogło.

Dzięki[/quote']

 

U mnie są dwie ale nie moje :roll:

Mam ok. 170 cm i nsr jest bardzo przyjemna. Troche dziwnie było mi jeździc z tak nisko położoną kierownicą ale jesli to będzie pierwsze moto to nie będzie problemu ( ja jestem przyzwyczajony do kierownicy normalnie położonej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boze jak zobaczylem ze jestes z grajewa to mi zle wspomnienia przyszly do glowy (mialem tam wypadek na moto) moj pierwszy w zyciu... Ja jestem z Ostroleki jak bedzie Ci sie chcialo jechac to mozesz sie przymierzyc do Nsrki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...