Skocz do zawartości

co na poczatek 2 ?


Shad11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/yamaha-tzr50-rs-gpr-dt-yzf-niska-cena-full-opcja-i1855539397.html?source=oo

 

co myslicie o tym sprzecie ? jestem tutaj nowy - chce przeskoczyc ze skuterka na cos wiekszego, prosze o rady. Nie posiadam też za wiele pieniedzy a chce kupić cos co da mi wieksza frajde niz moj plastikowy 50 cc :D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję jeździć taką TZR też 50 jak dla mnie nie warto, nie ma to zbyt wiele mocy jeżeli masz prawko pomyśl nad jakąś 125 bo nie wiem jak z tym sprawa u Ciebie wygląda :icon_biggrin:

Motorynka -> Komar jajcun ->WSK 125 x3 -> ETZ 150 -> ETZ 250 -> GS500 -> FZR600/SC33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam prawka i zastanawiam sie jak to zrobic.Na co dzień jezdze automatem 50 (120kg)

ale chce sprobowac od dłuzszego czasu czegos innego(manual) a na wiosne kurs i prawko. nawet nie wiem jak wyglada robienie A prawka do konca.POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz dobry sprzęt na początek. Nauczysz się obsługiwać manuala, trochę wjeździć. Będziesz mógł się spokojnie przesiąść na coś mocniejszego, po zdaniu prawka. Co do pj, to na tym forum, masz duuużżżżoo na ten temat. U góry po prawej masz wyszukiwanie. Wystarczy wpisać; prawo jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedz :) co do mojego manuala to jezdze juz na nim 3 lata takze chyba juz czas na zmiane.mysle ze z prawkiem mimo wszystko bedzie problem a nie mam tylu pieniedzy zeby p[odchodzic kilka razy i dlatego chce troche szlifa na manualu.nie wiem czy zostane zrozumiany.Chce potrenowac na manualu zeby potemm podejsc do prawka juz z czyms- o tak.dlatego szukam sprzetu.pozdr

 

poprawka- co do mojego automata - jezdze 3 lata ;p

 

tak wiec co do linku - nie warto kupować ?

 

nikt nic nie doradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel ma tzr i powiem Ci że nie polecam ... I jeżeli jeździłeś skuterkiem 3 lata to tzr Ci się znudzi po miesiącu , za słaba i nie daje żadnej frajdy ... Lepiej poczekać dozbierać i kupić coś większego ... Chociażby 125cc ... Ja sam myślę o kupinie czegoś większego i póki co zastanawiam się nad kawą 250 (ninja)... albo suzuki gs 500f ... ale ja mam jeszcze trochę czasu na podjęcie tej decyzji :P

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz- wiesz tylko 125 to juz prawko a ja mam taka sytuacje ze utrzymuje/ucze sie sam, a praca zbyt przynoszaca dochody nie jet.doradzcie cos początkujacemu :)

 

Honda NSR 125???co o tym myslicie? ma ja ktos z was?

 

strasznie pierdza te 125 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, 125 będzie co najmniej 2 razy lepsze od 50 cm3. Różnica w mocy 3-krotna, więc i nauczyć się czego można (choćby operowania gazem na zakrętach, bo mając 9 KM do dyspozycji to chyba nie ma różnicy, bo przez 90% i tak czasu masz odwinięty gaz do oporu). Nie wiem jak wygląda sprawa przepisów, prawek bo to się ma chyba teraz zmienić, ale nie wnikając w te kwestie polecam Ci to, co Koledzy - 125, nie 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...