Cien696 Posted October 12, 2011 Share Posted October 12, 2011 heja mam do sprzedania dwa moto :) pierwsza to Honda NT650V Fajniutki turystyk :) wygodny i niezawodny jak to Honda :D są kuferki podgrzewane manetki , radyjko itp zapraszam na ogledziny moto zarejestrowane oplacone , po wymianach eksploatacyjnych opisik :) Rok Produkcji 1998Rodzaj napędu : Wał kardana Pojemność 650Przebieg 35000wyposażenie : Bagażnik, Elektryczny starter, 3 Kufry z zapieciem typu Monkey , Podgrzewane manetki,gniazdo sieciowe, Radio, pewnie jeszcze o czymś zapomniałem to walić smiało , wiecej fotek oczywiscie jest mozliwe dla konkretnie zainteresowanego skocze na garaż i porobie :) oba moto w pelni przygotowane wsiadać i jechac :) pare fot :) CENA : 7499zł ale dla klubowiczów coś sie zejdzie :) Kontakt gg 9960114TEL 784-933-899 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.