Jump to content

HONDA NT650V - Fajniutki turystyk !


Cien696
 Share

Recommended Posts

heja mam do sprzedania dwa moto :)

pierwsza to Honda NT650V

Fajniutki turystyk :) wygodny i niezawodny jak to Honda :D są kuferki podgrzewane manetki , radyjko itp zapraszam na ogledziny moto zarejestrowane oplacone , po wymianach eksploatacyjnych

 

opisik :)

 

Rok Produkcji 1998

Rodzaj napędu : Wał kardana

Pojemność 650

Przebieg 35000

wyposażenie : Bagażnik, Elektryczny starter, 3 Kufry z zapieciem typu Monkey , Podgrzewane manetki,gniazdo sieciowe, Radio, pewnie jeszcze o czymś zapomniałem to walić smiało , wiecej fotek oczywiscie jest mozliwe dla konkretnie zainteresowanego skocze na garaż i porobie :)

 

oba moto w pelni przygotowane wsiadać i jechac :)

 

pare fot :)

 

73317415.jpg

 

59096269.jpg

 

34103604.jpg

 

66630605.jpg

 

53393378.jpg

 

84245438.jpg

 

 

 

CENA : 7499zł ale dla klubowiczów coś sie zejdzie :)

Kontakt

gg 9960114

TEL 784-933-899

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...