Skocz do zawartości

[S] Tłumiki IXIL Silencers


KAMILLO123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś był zainteresowany hiszpańską marką IXIL to sprowadzam pod zamówienie te produkty.

Jakość z najwyższej półki a ceny w porównaniu z konkurencją są bardzo atrakcyjne.

Na wszystko jest roczna gwarancja oraz faktura VAT. Większość końcówek ma wyjmowane DB-killer'y co jest dużym plusem :icon_razz:

Grzmią głęboko basowo na motocyklu.

 

Dla zainteresowanych podsyłam aktualny katalog z najnowszą serią - tłumiki są dedykowane pod dany model motocykla:

 

 

Preferowany kontakt mailowy:

 

[email protected]

 

lub kom: 886-208-136 ( z racji studiów najlepiej w godzinach 17 - 22 )

 

CZAS OCZEKIWANIA NA TŁUMIK WYNOSI OKOŁO MIESIĄC CZASU ALE WARTO BO CENY NISKIE I ŚWIETNA JAKOŚĆ

KAMILLO123

 

FUNBIKES Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z avataru wnioskuje że szukasz do CBR.Do 900 RR katalogowo nie występuje system L2X. Tłumiki L2X są w przypadku Hondy do modeli

CB 600 F/S HORNET 07-11 (PC46) - 605 zł z przesyłką

CBR 600 F 2011 - 605 zł z przesyłką

CB 1000 R HORNET 08-11 (SC60 - 659zł z przesyłką

 

Do podanych modeli są dedykowane co nie znaczy że nie da się ich zamontować po lekkiej modyfikacji do innych maszyn, z tym że to jest już w twojej kwestii i na twoją odpowiedzialność. Gwarancja obowiązuje jedynie gdy tłumik jest zachowany w oryginalnej postaci bez ingerencji w jego budowę.

KAMILLO123

 

FUNBIKES Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko wiem co chcę kupić i do czego zamontować, cena dobra odezwę się jak mi sie koncepcja nie zmieni bo zastanawiam się tez nad modelem podsiedzeniowy - "underseat" .

Jak z kasą bo czekać nie ukrywam trzeba sporo na zamówienie , całość przy zamówieniu czy zaliczka ? skąd jesteś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko wiem co chcę kupić i do czego zamontować, cena dobra odezwę się jak mi sie koncepcja nie zmieni bo zastanawiam się tez nad modelem podsiedzeniowy - "underseat" .

Jak z kasą bo czekać nie ukrywam trzeba sporo na zamówienie , całość przy zamówieniu czy zaliczka ? skąd jesteś ?

 

Zaliczka jakaś wystarczy jak się zdecydujesz a reszta jak będzie już tłumik w PL lub za pobraniem. Jestem aktualnie w najbliższych miesiącach w Krakowie więc odbiór osobisty także możliwy. Czasem w Polskę jadę to mogę nawet po drodze podrzucić ale to już ustalimy na bieżąco jak coś.

KAMILLO123

 

FUNBIKES Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

VFR 800 Fi 2001 poprowadzony górą(odsłaniający felgę i monowahacz ) ile?

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...