Skocz do zawartości

Ducati 695


Rekomendowane odpowiedzi

Siemacie,ze względu że zbliża się jak co rok do nas zima(nie stety)czas pomyśleć o zajęciu się czymś w tym czasie:)I tu moje pytanie od pewnego już czasu przymierzam się do wskoczenia na Ducati nie dawno wpadał mi okazja zakupania 695 rocznik 2007 w ładnej ksce,ale za wiele nie wiem o tym moto jak i o samej marce,legendy krążą że moto fajne ale nie za żywotne i ogólnie nie nadaje się na trasy:/a ja śmigam dość dużo(rocznie o koło 25000km)no i te rozrządy?jak to z nimi jest?Głównie śmigałem Japoniami nie dawno nabyłem HD sporciaka i był to jeden z najlepszych moto które miałem!to co ludzie gadają ze HD się sypie,rozkręca,jest wolny itp.to bujdy!Więc czy z Dukatem też tak jest i to tylko gadanie ludzi którzy nigdy nie mieli Duki i złośliwie walą bajki bo sami nie mają jaj by wskoczyć na coś innego niż Japan?Na chwilę obecną śmigam Kawą Z750 moto super,ale miałem już chyba każdy rodzaj Japonii i powoli zaczynam szukać czegoś innego a Dukat Monster zawsze stał gdzieś obok tylko nie było okazji,teraz jest na wyciągnięci ręki:)Ale zawsze jest nie pewność przez to pytanie na co zwrócić uwagi,no i podpunkty wyżej jak ze spalaniem,trasą,żywotnością,osiągami?czy warto też popatrzeć na starze roczniki?typu 2000/2/3/4?czy duży przeskok między 600 a 900?czy bardziej tak jak w Hornecie że 600 była bardziej jadowita niż 900:)za wszelką pomoc z góry dzięki:)Łyk piwka wasze zdrowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i od tamtego czasu przemieliłem x japonek nadal mażąc o Duce ale wreszcie chyba się uda mam dwa fajne egzemplarze jednego M900 2003r i 695 z tym ze ten 695 mam za mega małą kase bo za 8500praktycznie:)a rok 2007 i przebieg śmieszny:)ale za to M900 jest doposażony jak diabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki,podrzucę ci linka do tego M900 bo ten 695 to mam go w angli gdzie z towarem śmigam i ma go magazynier co tam pracuje

 

Oki podesłałem ci linka do M900 a ja już poszukuje info na DCF fajna stronka.Dzięki za Pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...