andrut78 Posted September 26, 2011 Share Posted September 26, 2011 Postanowiłem wrzucić tu parę fotek swojego motocykla.Honda NTV '93 A tu bez kufrów (zdjęcia z zeszłego sezonu): Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
walko69 Posted September 27, 2011 Share Posted September 27, 2011 Z kuframi wygląda super. Ile dałes za stelaż +Kufry . no za komplet. Myślę o kufrach ( albo przynajm niej centralnym) do mojej Katany i chciałbym poznać orientacyjny koszt. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.