Jump to content

suzuki gsx750 ( mala inazuma)


kuraś
 Share

Recommended Posts

witam jako ze w tym sezonie jezdze jak na lekarstwo z powodu braku czasu ( po pracy nie raz poprostu nie ma sie sil..) chce sprzedac moto, jak sie uda go sprzedac to nie wiem co kupie moze zrx1100 czy 1200 - marzy mi sie chorwacja w przyszlym roku na moto ;) lub jakies enduro do polatania w kolo komina, a jak nie sprzedam bo cisnienia nie mam to zostanie ze mna sucz ;)

 

http://imageshack.us/g/13/p9240138.jpg/ fotki

cena 6800 rok 99 przebieg 80,5tys sprowadzony z niemiec w 2007, po lekkim szlifie co widac po baku - lampa org, zegary tez, blotnik byl kolo jednej sruby spawany ale nic nie lakierowane bo wg mnie lepiej miec org lakier.

w silniku oczywiscie przed sezonowy serwis - gaznikow nie ruszalem bo nie widze takiej potrzeby, moto gwizda az milo to po co ruszac.

do tego wymienilem opone z przodu, zalozylem paski na kola i to wsio ;) aby lalem i jezdzilem.

 

reszta w bardzo dobrym stanie, wszystko hula nawet ma klucze org :)

 

jak cos to pw gg czy kom725301555

p9240143.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...