Skocz do zawartości

Podwojna ciagla a korek?


Gość Sestorme
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niby nie ma znaku "osiedlówki" ale i tak nic nie zmienia faktu przerywanej linii. W razie czego w sądzie trzymaj sie tego jak spódnicy matki. Miałeś prawo wyprzedzać, to wyprzedzałeś :flesje:

 

PS: spora masakra jak na to co opisujesz, ale jednak moto z kierownikiem swoje waży (nie wnikam w stan licznika) :crossy:

 

 

edit:

 

może widział, może nie... maska samochodu jest długa, a autobus konkretnie zasłania widok.

Edytowane przez Diabel_Piszczalka

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do predkosci to byla niewielka ja ruszylem za stojacego autobusu wiec nawet przy maksymalnym odkreceniu manetki niemoglem miec jakiejs dużej predkosci i koles tez ruszal. Jechalem na VTR1000F.

Edytowane przez Yogas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można było tak od razu ? :wink:

 

Wg mnie wina leży po trzech stronach z naciskiem na autobus, który to zapoczątkował i chciał pokazać, że jest uprzejmy... Polska.

 

Motocyklista:

- wyprzedzałeś jakby nie patrzeć na skrzyżowaniu czyli musiałeś się liczyć z tym, że ktoś będzie tam wjeżdżał.

 

Puszkarz:

- mógł się bardziej upewnić czy nic nie jedzie (ograniczone zaufanie do kierowcy autobusiku) + znak ustąp.

 

Autobus:

- po jakiego chu*a ustępował pojazdowi, który miał znak ustąp?

 

Nic nie pomieszałem?

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia po ch...

 

Jakis czas temu truck wiekszych rozmiarow mrugnal mi, zeby mogl zjechac w lewo (jechalem puszka). Pech podwojny (1. marna widocznosc zza ciezarowki, 2. brak rozrysowanych pasow) spowodowaly, ze nie wiedzialem ze obok jest drugi pas. Ledwo wychylilem sie zza ciezarowki strzelil mnie koles osobowka.

 

Efekt: 300 PLN, 6 punktow i zadnego gadania. Policjant (nota bene na moto) spytal tylko 'po co mi pan dupe zawraca? wezwaliscie - bedzie mandat'.

Koles ktory we mnie wjechal stwierdzil, ze na moim miejscu zrobilby dokladnie tak samo. I co z tego?

 

Nie ma w polskim kodeksie pojecia "wpuszcze cie", stad tez wszelkie tego typu akcje po prostu rozwiazywane sa zgodnie z istniejacym kodeksem.

Kodeks mowi wiec, ze moto wymusilo pierwszenstwo. End of story.

leszcz wczesniej znany jako "lgawron"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia po ch...

 

Jakis czas temu truck wiekszych rozmiarow mrugnal mi, zeby mogl zjechac w lewo (jechalem puszka). Pech podwojny (1. marna widocznosc zza ciezarowki, 2. brak rozrysowanych pasow) spowodowaly, ze nie wiedzialem ze obok jest drugi pas. Ledwo wychylilem sie zza ciezarowki strzelil mnie koles osobowka.

 

Efekt: 300 PLN, 6 punktow i zadnego gadania. Policjant (nota bene na moto) spytal tylko 'po co mi pan dupe zawraca? wezwaliscie - bedzie mandat'.

Koles ktory we mnie wjechal stwierdzil, ze na moim miejscu zrobilby dokladnie tak samo. I co z tego?

 

Nie ma w polskim kodeksie pojecia "wpuszcze cie", stad tez wszelkie tego typu akcje po prostu rozwiazywane sa zgodnie z istniejacym kodeksem.

Kodeks mowi wiec, ze moto wymusilo pierwszenstwo. End of story.

 

Nie moto tylko PUSZKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...