Skocz do zawartości

MIKOŁAJE NA MOTOCYKLACH 2011


JOAŚKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kupię gdzieś strój w niedziele :P ? Bo mam około 100km do lublina, i ciężko mi kupić takowy ;)

 

Nic sie nie martw, przyjezdzaj... na wlocie od Krasnika masz po prawej Tesco i OBI, kawalek dalej na Zana masz Leclerc... w kazdym z tych marketow kupisz stroj Mikolaja [w niedziele tez].

 

Tylko kalesony ocieplane zabierz... kawalek do nas masz :icon_mrgreen:

 

Pozdr. Robcio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupię gdzieś strój w niedziele :P ? Bo mam około 100km do lublina, i ciężko mi kupić takowy ;)

 

Tesco Orkana tam na pewno dostaniesz bo ostatnio w gazetce sprawdzałem ;) jutro właśnie będe jechać kupić i mam nadzieję że jeszcze będą ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie martw, przyjezdzaj... na wlocie od Krasnika masz po prawej Tesco i OBI, kawalek dalej na Zana masz Leclerc... w kazdym z tych marketow kupisz stroj Mikolaja [w niedziele tez].

 

Tylko kalesony ocieplane zabierz... kawalek do nas masz :icon_mrgreen:

 

Pozdr. Robcio :wink:

 

 

Moje kalesony zrobią furore w szpitalu! :buttrock:

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boooro w Stokrotce masz dokladnie w galerii Rossman :) :P nie musisz do LBn leciec

Wybieraz sie i ty moze ?)

 

wiem.. właśnie dzisiaj sie obczaiłem jak wróciłem do domu ;] i w rossmanie po 9 zeta a w tesco po 18 xD

 

cześć :)

wrzucał ktoś może zdjęcia z dzisiaj do neta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

wrzucał ktoś może zdjęcia z dzisiaj do neta?

 

...mam kilka zdjec --> TUTAJ

 

Pogoda w tym roku dopisala niesamowicie... wielkie brawa dla Aski oraz dla tych, ktorzy w tym roku 'pociagneli temat' do konca. Mysle, ze kazdy ma podobne odczucia: warto dzis bylo tam byc :icon_biggrin:

 

Zdrowko! R. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego napotkalem cie na drodze ;d czarna i 2 zielone kawy :) troszkę wolno żeś pyrkał w stronę lbn ;d

 

P.S krzywa zębatkę masz z tylu ;P

 

Pewnie jechal ostroznie, nie cisnal, zimno teraz - guma gorzej trzyma... a trzy szybkie kawy ciagnely sie za nim tak dlugo, ze zaistniala powyzsza analiza Jego tylnej zebatki... pewnie dal Wam fory podczas wyprzedzania :icon_twisted: :icon_razz:

 

Wybaczcie mi ten OT :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...