Skocz do zawartości

Triumph daytona 675


Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpuladrutu

Na Boga!

Jak można z VIN-u odczytać datę pierwszej rejestracji?

Przecież najpierw moto ma VIN, a potem się go kupuje i po raz pierwszy rejestruje. Nie spotkałem się z odwrotną sytuacją.

Może mają jakiś swój wewnętrzny system - ewidencję motocykli i mając vin można sprawdzić kiedy był sprzedany/zarejestrowany w jakim salonie i komu. Wiem że niektóre marki (niekoniecznie chodzi o motocykle) takie coś prowadzą i jeżeli pojazd był serwisowany w aso to można sprawdzić co i przy jakim przebiegu było robione. Ale to takie gdybanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc triumph jest z 2009 roku i to nie podlega dyskusji, tyle że będę musiał powołać rzeczoznawce, żeby zarejestrować motocykl, bo raczej na słowe mi nie uwierzą w wydziale komunikacji. Co do daty pierwszej rejestracji itd. triumph ma swój system w którym wpisują całą historie motocykla, począwszy od piewszej rejestracji, poprzez serwis i ewentualne naprawy, o ile wszystko było robione w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triumph motocykle wyprodukowane po 1 lipca np. 2008 datuje je juz jako modele 2009. Dlatego teraz sa w salonach modele 2012. Jezeli to nie jakis skladak to moze tutaj lezy problem?

 

Tak przygladajac sie troche zdj nie widze roznicy miedzy twoim a modelem 2009 po lifcie. Zaciski masz juz z nowej werji.

 

Gratuluje sprzetu!

Edytowane przez R@F
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A Wiec sprawa już dawno się rozwiązała, mianowicie w drugiej stacji diagnostycznej znajomy po aktualizacji systemu sprawdził mój vin i okazało się że motocykl jest z 2009 r. tak więc Triumph jest już zarejestrowany i wszystko gra, obyło się bez rzeczoznawcy i zbędnych kosztów, jedynie kosztowało mnie to trochę nerwów. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...