Skocz do zawartości

Ślub 29-10-2011 Radom


Carlon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne koleżanki i kolegów! Choć wiele osób mi to odradza to jednak osobiście chcę się przekonać jak to w małżeńskim związku bywa. Pełen nadziei, że nic się między nami nigdy nie popsuje i w dalszym ciągu będziemy wspólnie z Julitą nawijać radośnie i bez sporów liczne kilometry przez resztę życia, wobec księdza i najbliższych, dobrowolnie podpiszę na siebie wyrok dn.29 października o godz.16:00 w kościele przy ul. Szczecińskiej w Radomiu. Niestety ostatnimi czasy błąkam się za chlebem po świecie stąd rzadko jest okazja do spotkań toteż i niektórym forumowiczom pewnie ciężko połapać się o kogo idzie ale jeśli by kto chętny był i sprzęta na zimę jeszcze w pierzyny nie pozawijał to serdelecznie zapraszamy do udziału w "kondukcie" weselnym aż pod tańcbudę w samiuśkim Grzmucinie (niedaleko miejsca gdzie Białoruski odrzutowiec pole przeorał). Oczywiście świadom "niewysokich' temperatur panujących o tej porze i pomny obowiązującej od wieków tradycji, której zalet sam niejednokrotnie doświadczyłem - rozgrzewacz obowiązkowo na maszynę przewidziany.

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście będę co by wam powinszować i wszystkiego najlepszego życzyć,a o przyszłość się nie martwcie, bo z daleka widać,że Wy jesteście dla Siebie stworzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie przegapię takiego wydarzenia! Niezależnie jaka będzie pogoda będę na 100% :buttrock:

A ja obok :crossy: lc8aniklein.gif

Edytowane przez karlo

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście będę co by wam powinszować i wszystkiego najlepszego życzyć,a o przyszłość się nie martwcie, bo z daleka widać,że Wy jesteście dla Siebie stworzeni.

 

Hehe też mi się tak wydaje, zwłaszcza z daleka że jesteśmy dla siebie stworzeni bo z bliska już trochę inaczej to wygląda ale od czego w końcu ma się dwa kółka, na których komórek się nie odbiera??

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mój odnośnik

Carlon czy to ten do weselny??? Co byśmy cię na jakieś obce wesele nie zaprowadziłi :icon_biggrin:

Edytowane przez pepe68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chylę czoła przed Wami - powiem nieśmiało, że nie spodziewaliśmy się takiej mobilizacji. Nie mogliśmy sobie tego lepiej wymarzyć. !!! !!! !!! DZIĘKUJEMY !!! !!! !!! Jako że 2 tygodnie przed godziną zero nie miałem kiedy zasiąść do kompa toteż przepraszam za brak kontaktu ale sami wszystko załatwialiśmy. Wiem Mucha, że Cię pominęliśmy i b.mi głupio nadrobię jak wrócę z grobów a jeżeli ktoś wie o kimś kto jeszcze odjechał bez flakona to proszę o kontakt - nie zostawię takiej plamy na swoim honorze. lewa...

PS. Będziemy pertraktować z kamerzystą żeby zrobił osobny klip z samymi motorkami więc z czasem podrzucę linka na forum. Ogólnie powiem było przednio - właściciel tańcbudy pyta o możliwości wynajmu takich eskort na przyszłość...

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czołem wiara!! Podsyłam sznurka do fotek z eskorty 29 października

 

https://picasaweb.google.com/Dziobaty/NaszeWeseleWaszaEskorta29102011r

 

Mam także film z eskorty niestety miał być w formacie pozwalającym na bezpośrednie wrzucenie na youtuba i za free jednak Pan kamerzysta wykorzystał fakt, że mieszkamy za granicą i zrobił zwykłe DVD i wyrwał dodatkową kasę od gościa, który w moim imieniu odbierał film. Nie zapomniał natomiast umieścić reklamy swojej agencji filmowej na całej długości filmu więc każdy może sobie zobaczyć na kogo trzeba uważać na przyszłość.

Na razie tyle. Raz jeszcze dzięki wszystkim za przybycie.

ps. jeszcze tu wrócę... z filmem

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...