Skocz do zawartości

Kawasaki zzr 1100 problem z odpalaniem na zimnym silniku


grepal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ojciec koleżanki ma zzr 1100-pojawił mu się następujący problem:

na zimnym silniku moto nie zawsze odpala - jak go najdzie... Czasami bez problemu rano można go odpalić a czasami rozrusznik można zajeździć.Jak odpali chodzi dobrze, po zgaszeniu na ciepłym odpala bez problemu i ciągnie jak trzeba. Wymienione filtry i czyszczone gaźniki.

Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli chodzi o kompresje trzeba jechać do jakiegoś magika nie mam przyrządu, spręzarka jest ale jeszcze zegary by się przydały:(. Dlatego pytam czy idę dobrym tokiem myślenia...

Nie ma to jak XJ-ka;)zawory tykają, koszyk tłucze a moto śmiga;)

Edytowane przez grepal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę:(Mam tylko nadzieję, że pomimo wiosennej regulacji zaworów wystarczy je ponownie wyregulować-przecież to silniki nie do zajeżdzenia-tylko ta 3 panewka:(

 

Grepal po pierwsze to od wiosny dużo czasu minęło, a po drugie to nie powtarzaj zasłyszanych pierdów. \panewki wysypywały się od jazdy na kole to fakt, bo były nie dosmarowane, ale przy jeździe w poziomie nic się z nimi nie działo. Tak więc nie powtarzaj jako pewnik zasłyszanych mitów.

-------------------
Pozdro Herdi

Śrubkomistrz w serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moje moto, więc nigdy nie wnikałem...A on ma ją 2 sezon wiec tez trudno wyczuc co sie z kawa działo wcześniej - wyglada ladnie ale owiewki były malowane.

Zmykam na walke do znajomych 3mac kciuki za Adamka:)

Edytowane przez grepal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

 

witam mam problem z moim zygzakiem z 91 roku zakupilem go dopiero co i problem jest na zimnym jak mam go odpalic dzieje sie jak w samochodzie wyrzuca bendix zakreci i puszcza zakreci ze 3 razy silnikiem i puszcza slyszalem ze moze byc to sprzegielko rozrusznika co wy na to ??i jak sie do tego sprzegielka dostac czy naprawde trzeba rozbierac silnik??jakie sa wasze opinie i czy do wymiany swiec trzeba zdejmowac zbiornik jestem nowy i potrzebuje pewnych rad pomozcie koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...