Skocz do zawartości

Najlepsza 125-tka


Rekomendowane odpowiedzi

Za to byłem w posiadaniu VARADERO XL125V(...)

Szczerze powiem, że przy wyborze też zastanawiałem się nad jakimś sportem. Bo to ładnie wygląda, bo to idzie itp. Ale komfort podróży w turystycznym enduro jest o wiele większy niż w sportach. Varadero jest bezobsługowe. Jedynie czego nie robi samo to nie smaruje łańcucha i nie nalewa wachy. :icon_razz:

 

moim zdaniem vaidro troche mulaste jak na 125' tke bierz cbr albo cbf, bedziesz zadowolony,

No jak ma wybierać pomiędzy tymi dwoma to cbr. Ma 4 konie więcej

 

Albo chooy kupuj lytra :icon_mrgreen:

Edytowane przez Krempy

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viadro 169 suche, a jak zatankujesz i masz olej w silniku to waży całe 190kg No trochę jest mulasta, ale jak już się rozpędzi to idzie jak w maśle ;d

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie coś napisać.

 

Nigdy nie wziąłbym NSR i jej podobnych :icon_rolleyes: Jest to w 2t, chodzi jak moja kosiarka do trawy, pali dużo...

 

Jeśli 2t jest dla Ciebie przeszkodą, to dlaczego wozisz się na mz? :icon_mrgreen:

Chociaż przy dwusuwie da sie spokojnie zejść ze spalaniem, mi cagiva na trasie spaliła 3,4l/100 przy przelotowej 80km/h. Dużo?

moim zdaniem vaidro troche mulaste jak na 125' tke bierz cbr albo cbf, bedziesz zadowolony,

Aa tam, mulaste, taki mały czterosuw zawsze będzie mulasty i tak już zostanie. Chciaż cbr 125 wygląda jak rower, takie to wąskie..

Edytowane przez pypek9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wąskie, lekkie, zwinne, idealny do nauki(cbr) choc nie o tym mowa, 4t jest na długie lata, jeszcze zalezy do czego bedziesz uzywac ta 125, czy w trasy czy głownie miasto, moja gpz'eta tez jest waska,zwinna stosunkowo nie ciezka bo okolo 200 kg i juz nie jednemu szybszemu motongowi skopałem dupsko :icon_razz:

Edytowane przez cinekban87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 2t jest dla Ciebie przeszkodą' date=' to dlaczego wozisz się na mz? :icon_mrgreen:

Chociaż przy dwusuwie da sie spokojnie zejść ze spalaniem, mi cagiva na trasie spaliła 3,4l/100 przy przelotowej 80km/h. Dużo?[/quote']

 

:icon_mrgreen:

Po sprzedaniu Varadero, polatałem trochę na VT 500 E(avatar), którą w końcu też sprzedałem i zbieram na konkretne moto - zapowiada się być u mnie w następnym sezonie.

 

MZ to jest inna bajka, nie może być sezonu bez moto, więc padło na MZ :icon_mrgreen: Ma swój klimat, ma 2t :icon_eek: , ale nie dałem za nią 5 tys. tylko 500 zł :buttrock: Sezon w tym roku zakończony dla mnie i co moge powiedziec o 2t? :icon_razz:

regulacje, naprawy i inne cuda, więcej siedziałem z nią w garażu niż jeździłem choć muszę przyznać, że ani razu mnie zawiodła podczas jazdy( no może raz jak źle wykalkulowałem spalanie i zabrakło paliwa) Trasy jakie robiłem to maks. 25km :) w sezonie nalatałem jakieś 800km... :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu miałem podobny dylemat, jaką 125-kę wybrać. Mając do wyboru Hondę Varadero i NSR, zwyciężyła Varadero.

 

Honda Varadero jest większa, wygodniejsza, oszczędniejsza, bezawaryjna, ma piękny dźwięk, osiągi niewiele mniejsze niż w NSR. A przede wszystkim jest dużo młodsza od przestarzałej już NSR(ciężko znaleźć niezajeżdżony egzemplarz NSR-ki).

 

Dzisiaj uważam że zakup Varadero to najlepsza rzecz jaką mogłem zrobić. Na dwa-trzy sezony w zupełności wystarczy motocykl o mocy 16KM.

 

Niedawno zdałem prawo jazdy Kat. A i chcę sprzedać swoją Varkę, ponieważ planuję przesiadkę na Horneta 600.

 

Dlatego jeśli chodzi o Hondę Varadero to mogę polecić w 100%. Pozdrawiam :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...