Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuję pomocy sprzedałem yamahę i mam problem nie wiem co wybrać mam na oku hondę cbr 929 z 2000 r. za 11500 tys. z gwarancją na 4000 tys. km przebieg 28tys. nowy napę nowa tylna opona stan wizualny super, i drugi to gsxr 750 z 2002 r. przebieg 40000 tys. również po serwisie i oczywiście gwarancja rozruchowa cena 11000 tys malowanie żółto czarne jakby ciut mniej dopieszczony ale oczywiście chodzi o wytrzymałość mniejszą awaryjność . Obydwa motocykle przyjechały z Włoch dzwoniłem do różnych mechaników i zdania są podzielone, może któryś z was ma jakieś zdanie o tych motocyklach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję pomocy sprzedałem yamahę i mam problem nie wiem co wybrać mam na oku hondę cbr 929 z 2000 r. za 11500 tys. z gwarancją na 4000 tys. km przebieg 28tys. nowy napę nowa tylna opona stan wizualny super, i drugi to gsxr 750 z 2002 r. przebieg 40000 tys. również po serwisie i oczywiście gwarancja rozruchowa cena 11000 tys malowanie żółto czarne jakby ciut mniej dopieszczony ale oczywiście chodzi o wytrzymałość mniejszą awaryjność . Obydwa motocykle przyjechały z Włoch dzwoniłem do różnych mechaników i zdania są podzielone, może któryś z was ma jakieś zdanie o tych motocyklach

Po pierwsze - nie ten dział..

Po drugie -

z gwarancją na 4000 tys. km

4000 tys to Ty w ciągu swoich dwóch żyć nie przejedziesz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba motocykle mają spore przebiegi ale ja skłaniałbym sie ku 750 z racji tego ,że na takiej jezdze :) ja mam 17tysiecy i nic procz napędu nie ruszałem jeżeli chodzi o mechanike:)

 

Wg mnie te moto maja normalny przebieg. Przez 10 lat 40tys km to normalny przebieg. Zwlaszcza ze we wloszech sezon trwa dluzej niz u nas. Ja w zeszlym roku od zakupu moto (lipiec) do konca listopada zrobilem 5tys km. A jezdzilem praktycznie wokol komina. Ja bym wziol sprzeta, ktory mi bardziej by podpasowal. Jesli oba sa w dobrym stanie technicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danon dlaczego idiotow ? bo szybko jechal ?

 

robimy jakas wycieczke w weekend ? ja bym proponowal sie przejechac do łeczycy kolo łodzi 130 km z jedna sa chetni ? :) chyba ze gdzies dalej bysmy sie wybrali jakies mazury albo cos ... czekam na chetnych i propozycje ;)

 

http://www.zamek.leczyca.info.pl

Edytowane przez mlody Q

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...