Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to mowisz ze mam lekture do czytania ;)

 

Piękna maszyna.

 

Będziesz miała okazję bliżej Nas poznać jeżeli dobrze pamiętam to na jednej ze stron będą numery do większości z Nas a jest Nas razem z Tobą ze 16 maszyn.

 

Proponuje na początek zapisac numery do osob z którymi już rozmawiałaś a reszte poznasz podczas latania. Albo rzuć chasło o numery to się posypią na bank.

 

No mój już masz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin 667-391-555 bo chyba jeszcze nie podawałem swojego tel. :cool:

a co do nowej koleżanki, to tak czy siak powinna latać na czele, żebyśmy wiedzieli na jaką prękość możemy sobie pozwolić :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyskakuje ktos dzis najlepiej jak najszybciej ?:) po 10 dniach od szlifu odebralem motor z warsztatu i strasznie mi sie chce ... :)

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złożyłem się w zakręt trochę za szybko jechałem ale jak by nawierzchnia była dobra to bez problemów bym przejechał ale na torze mojej jazdy "wyrosła" dziura na pol kola wiec próba ominięcia dziury zabrakło drogi ... sypki piach zamiast utwardzonego pobocza i bec... stelaż czachy pokrzywiony zaczepy lampy zerwane kraszpad się urwał i chłodnica trochę przenoszona i lekkie obcierki lakieru na prawej stronie ... a ja cale szczescie tylko sliniak na pol uda i bolacy nagdarstek przez 2 dni ... :)

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa

 

Widzę że szukasz sąsiada do latania. Powiem Ci z własnego doświadczenia, że to bez znaczenia czy ktoś mieszka obok siebie bo wszyscy mamy moto i dojazd na ustawkę to też przejażdżka która sprawia przyjemność.

 

Więc jak masz chęć polatać w towarzystwie innych maszyn to bez wyrzutów sumienia zapodawaj hasło na forum lub sms do tych których już znasz ze dziś latasz i np. startujesz z zegrza (jezioro) parking przy plaży godzina 18:00 i jak ktoś będzie chętny to Ci potwierdzi i będziecie Latać

 

złożyłem się w zakręt trochę za szybko jechałem ale jak by nawierzchnia była dobra to bez problemów bym przejechał ale na torze mojej jazdy "wyrosła" dziura na pol kola wiec próba ominięcia dziury zabrakło drogi ... sypki piach zamiast utwardzonego pobocza i bec... stelaż czachy pokrzywiony zaczepy lampy zerwane kraszpad się urwał i chłodnica trochę przenoszona i lekkie obcierki lakieru na prawej stronie ... a ja cale szczescie tylko sliniak na pol uda i bolacy nagdarstek przez 2 dni ... :)

 

A gdzie taki hu....wy winkiel to będę uwżał na drania. Gdzieś w Naszej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy cala droga byla chu*owa ... jak sie na Białobrzegi jedzie nad Zegrzem drogi na pewno nie można nazwać "winklowej " bo usłana dziurami ale w tamtym roku była jeszcze w miarę pierwszy wypad na działkę w tym roku i po zimie droga trochę w gorszym stanie mnie zaskoczyła :)

 

to leci ktos w przeciagu 30 min nad zegrze?:)

Edytowane przez mlody Q

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki81, w pełni sie z Tobą zgadzam ;) nie to ze szukam sąsaida, bo zmowic sie mozna bez problemu z ludzi z dalszych okolic

 

Wcześniej pytałaś o fajną traskę. My z chłopakami latamy potrenować na trasę od Marek do Legionowa ad strony marek ta ulica nazywa się Legionowa. Bardzo fajna trasa dla początkujących i średniozaawansowanych dobry asfalt sporo fajnych zakrętów i mały ruch.

 

Zdecydowanie polecam na treningi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...