Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dowiem się , nie jeszcze nad niczym nie myślałem ale wpadło mi do głowy , więc postanowiłem napisać ... hmm logo no cóż może jakiś motocykl w chmurach ?? i nad logiem ''LATAJĄCA WARSZAWA'' a pod np : ksywka albo imię :) zajebista sprawa:)

 

Mam kolegę grafika mogę mu powiedzieć żeby pomyślał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę polatałem i dopiero wróciłem do domu :D fotkę dodam jak naprawię internet bo póki co działam na telefonie :/

Latająca Warszawa na fejsie dla mnie bomba :D trzeba bedzie galerie naszych ustawek zrobić :) koszulki też zajebista sprawa tylko trzeba fajne logo opracować to i naklejki by się zrobiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie pozazdrościć choć to niechlubne uczucie że możecie polatać o tak wczesnych godzinach :dry: ja przy mojej pracy niestety tak nie mogę ale jak sie uda to z wieczorka dolecę. Od poniedziałku wracam do tematu bo ten tydzień jestem wyjechany na targi Motor Show w Poznaniu stąd moja kilkudniowa absencja, mimo to śledzę forum :) Koszulki z haftem robi firma HAKO która znajduje się przy Wincentego nieopodal lidla. Zamawiałem tam kiedyś hafty do firmy.

Edytowane przez LupoRF

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fejsie moglibyśmy dodawać nowe wydarzenia, byłoby łatwiej ogarniać nasze spotkania:) z koszulkami to nie problem, w okolicy jest dużo firm zajmujących się tego typu rzeczami, jak chcecie to mogę się zapytać w znajomej agencji reklamowej o minimalne zamówienie i ile przy czymś takim kosztowałaby jedna koszulka w hafcie i w nadruku. Myślę, że zwykly bawełniany t-shirt lepszej jakości z nadrukiem to koszt okolo 20 zł - z tego co pamiętam, bo zamawiałem koszulki w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde... mnie nie ma na fejsie, ale jak nie będzie wyjścia to sie zarejestruję

 

wczoraj od 18 do 02.30 w nocy siedziałem na wykładzie z teorii dynamiki jazdy i dowiedziałem się wiecej niż przez całą zimę czytania literatury i forów. Chyba na tym forum nie można reklamować, ale każdy wie o czym mówie.

 

O 4.00 wstałem bo szwagra na lotnisko wiozłem. Jestem zmasakrowany, ale mam dziś urlop i musze posprawdzać kilka rzeczy z wykladu. Więc mimo średniej pogody idę latać :)

 

PS. o 02.30-03.00 w nocy latałem dzis moto (wracałem z wykładu) jeszcze w jeansach. alez mnie wypiździło... jeszcze się trzęsę

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam na Legionowej? Bo ja w drodze powrotnej zahaczyłem winkle :) ale dosłownie na 15 minut. Odbiłem u was na Modlińskiej jak zjechaliście na nieporent. Zauważyliście od razu? :)

Daj strzała na tel. to jak się ogarnę z próbami wcielania w życie tej teorii to bym podjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz daj mi esa z adresem to przed wyjazdem sprawdze gdzie ewentualnie podjechać.

Jak widziałeś jeżdżę dość uważnie, ale staram się w miare dynamicznie.

 

edit- mówiłeś że 1 część komuś pożyczyłeś. Będziesz miał ją w niedługim czasie bo jak na dluzej oddales to chyba zamówie?

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde... mnie nie ma na fejsie, ale jak nie będzie wyjścia to sie zarejestruję

 

wczoraj od 18 do 02.30 w nocy siedziałem na wykładzie z teorii dynamiki jazdy i dowiedziałem się wiecej niż przez całą zimę czytania literatury i forów. Chyba na tym forum nie można reklamować, ale każdy wie o czym mówie.

 

O 4.00 wstałem bo szwagra na lotnisko wiozłem. Jestem zmasakrowany, ale mam dziś urlop i musze posprawdzać kilka rzeczy z wykladu. Więc mimo średniej pogody idę latać :)

 

PS. o 02.30-03.00 w nocy latałem dzis moto (wracałem z wykładu) jeszcze w jeansach. alez mnie wypiździło... jeszcze się trzęsę

 

Ja również nie jestem fanem facebooka i raczej nie zamierzam go zakładać ale podglad do forum mam cały czas więc raczej nie pominę nic ważnego w sferze spotkań. :)

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Sebastian mnie pytał, czy zaliczyłem takiego piona że myślałem, że zaraz wywinę sie na plecy.

Do wczoraj nie zaliczyłem, ale dziś tak i to całkiem niespodziewanie. Średnio miłe uczucie. Coraz bardziej sie przekonuje żeby z 1 biegiem deliktaniej się obchodzić. Ruszyłem z 1 lekko odpuściłem i otworzyłem manetkę prawie do końca. Tak szybko mi wstała, że jeszcze się mnie to zdumiewa.

Opadnięcie na przednie koło nie było szczególnie twarde, ale pałką przywaliłem w bak. Oj bolało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A plastiki są drogie:) wiem coś o tym:) Powiem Ci tak ... zawsze jak będziesz przeciągał sprzęgło i dasz sporo gazu ona Ci się podniesie . Ale każda taka sytuacja uczy pokory i szacunku do sprzętu :) Mam nadzieję ,że próbowałeś wcielić w życie wczorajszą lekcję :) AAA i jeszce jedno w sobote (warszawa 15 stopni ,a częstochowa 14 stopni) Jeżeli wam by to odpowiadało zmienia się godzina startu z 9tej na 8smą

 

Są pokazy stuntu , nie wiem o ktorej ale chcę zdążyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podniosła się że sprzęgła tylko z samego gazu. Najważniejsze że mimo lekkiej paniki zareagowałem prawidłowo. Następny raz będzie spokojniejszy. Co do pogody to dziś było lepiej niż wczoraj. Teraz u mnie jest 19,5 stopnia w cieniu i nie ma wiatru. Największa zmiana to nowe opony. Fajnie mi sie nagrzały i w zakrętach było troszkę szybciej niż zwykle, Dużo lepiej czułem opony. Na koniec wyskoczyłem na S8 :)

 

Do Częstochowy wolałbym wyskoczyc o 9 bo jest cieplej a czasu i tak starczy. Jak będziecie woleli o 8 to też dam rade.

 

Dziś jeździłem 3 godziny. Moto, kombi i kask to cmentarz komarów. Musze to poczyścić przed sobotą :(

 

Edit - sprawdziłem odcinkę:

1 bieg -111 km/h

2 bieg 160 kilka km/h

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...