Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się mówi A to trzeba powiedzieć B, inaczej nikt Cię nie będzie szanował. Koleszko.

Słuchaj stary , bo nie wiem jak ci na imię okolice sierpnia tor poznań dam Ci znać co i jak z propozycja tak zebyś mogł oczywiście się ze mna zmierzyć ale na litość boska weź załóż temat i pisz tam o tym a nie bedziesz tutaj nap**dalał i mnie uczył... Nie od tego jesteś , a może bedziesz mogł się pouczyć odemnie ... DAM CI ZNAC , JESTES NAJMADRZEJSZY I WIESZ WSZYSTKO NAJLEPIEJ TAK POPELNIŁEM BŁĄD PISZĄC O DOCIE 6 TAK PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZA TO I WSTYD MI :) TAK CHCE SIĘ Z TOBA ZMIERZYĆ I IDZ JUŻ STĄD BO CHCE SIE USTAWIC NA WYPAD A TY WCIAŻ WTRACASZ SWOJE ZDANIE .

narazie

 

Reasumując bo ku*wa nie mam zdrowia do takich ludzi ... ktoś chętny?? ja to uwielbiam mazury ,ale wiem że Marcino ma tam rodzinke wiec jest stałym bywalcem:) ale z racji tego może zna jakieś fajne zakądki?? :) Marcino ??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie bo czegoś nie rozumiem.

Jeśli przywitałem się w powitalni logując się na forum to chcąc się z wami ustawić i napisać w waszym temacie tez muszę się witać i przedstawiać? :banghead:

Teraz pasuje gdzie kolwiek się nie odezwiesz zacząć swój wątek:

Witam jestem Jan jeżdże junakiem i mam orzeszka....

Miło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) http://www.facebook.com/MotocyklowaLatajacaWarszawa

 

Tak jak prosiliście :) strona jest, dodawajcie mnie do znajomych a strone "lubcie" da nam to dużo więcej możliwości .

Poczekajcie bo czegoś nie rozumiem.

Jeśli przywitałem się w powitalni logując się na forum to chcąc się z wami ustawić i napisać w waszym temacie tez muszę się witać i przedstawiać? :banghead:

Teraz pasuje gdzie kolwiek się nie odezwiesz zacząć swój wątek:

Witam jestem Jan jeżdże junakiem i mam orzeszka....

Miło..

tak stary własnie tak:) u nas trzeba się przywitać, przedstawić ustawimy się i polatamy:) wiesz w naszym ustawianiu sie nie chodzi tylko o zapierdalanie motocyklem ale o fajny klimat o takie trakowanie jak brat brata ... jestesmy sobie bliscy:)

 

Jeżeli tego nie rozumiesz to wątpię abyś nas polubił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo to że nie zamierzam się przedstawiać i nie jestem z waszych stron, myślę dobrym pomysłem było by pojechać i chętnie bym dołączył na RANCZO do wujta, czy pod sklep ( sklep to akurat wiem gdzie jest na mapie:))) pare fotek cyknąć i na strone nową by było. tylko po dniu dziecka. to jest ok 200 w obie strony

Bynajmniej je się będę wybierał w którąś sobote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak mamy się do Ciebie zwracać ?? ogonek?? nie sądzisz ze to jakoś tak dziwnie?? a może to ja jestem dziwny:) jeżeli chcesz się z nami poznać myślę ,że nikt nie będzie miał nic przeciwko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak mamy się do Ciebie zwracać ?? ogonek?? nie sądzisz ze to jakoś tak dziwnie?? a może to ja jestem dziwny:) jeżeli chcesz się z nami poznać myślę ,że nikt nie będzie miał nic przeciwko:)

 

Nie po to jest powitalnia żeby się przywitać i to wystarczy a jeśli życzysz sobie żeby ci sie każdy kłaniał w każdym temacie to spoko tylko dla mnie to trochę dziwne.

Bo jeśli np jedzimy gdzieś ja jade z wami pierwszy raz umawiamy się gdzieś tam ja przyjeżdzam to się przedstawiam to jest oczywiste, ale nie robie tego w waszym temacie bo od tego jest powtalnia no chyba że trzeba powitalnie zutylizować.

Nie wiem czy się dobrze rozumiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo to że nie zamierzam się przedstawiać i nie jestem z waszych stron, myślę dobrym pomysłem było by pojechać i chętnie bym dołączył na RANCZO do wujta, czy pod sklep ( sklep to akurat wiem gdzie jest na mapie:))) pare fotek cyknąć i na strone nową by było. tylko po dniu dziecka. to jest ok 200 w obie strony

Bynajmniej je się będę wybierał w którąś sobote.

Ja jestem jak najbardziej za! Też chciałem się tam wybrać (chociaż serialu nie ogldam :cool: ).

P.s

Ogonnek, byłeś 12.05 na obstawie ślubu na służewcu? Bo my chyba się znamy, ale nie jestem pewny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czekamy na resztę.

 

1. Marcin

2. Danon

3. Michalski

 

Jeżeli będziecie lecieć w niedzielę to i ja się piszę bo dopiero w sobotę wieczór będę w Wawie.

 

Michalski

 

Może zadzwoń lub napisz do tej niuni z Cargo co lata na zielonej ninji. Może też się przeleci :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...