Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mc donald mlodziencza radzyminska 11 jak nie lunie deszcz bede :) szybki zajrzyj jeszcze kolo 10:20 na forum :)

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze chociaż z drugiej strony to lepiej dziś nie będzie może być tylko gorzej a zmotywować się do wyjazdu kiedy leje deszcz to spore wyzwanie.

 

Więc może lepiej teraz wyjechać a jak nas złapie ulewa to będziemy kombinować i szukać jakiegoś daszku.

 

co wy na to

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero wstalem musze zjesc ogarnac sie i takie tam ... a pozatym lubie parady :) a parada dopiero o 15.... co bedziemy robic 5 H na deszczu ?:D

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero wstalem musze zjesc ogarnac sie i takie tam ... a pozatym lubie parady :) a parada dopiero o 15.... co bedziemy robic 5 H na deszczu ? :D

 

Też muszę wszamać śniadanie :) nie ma co się śpieszyć i tak bedzie padać i tak. Proponuje zaopatrzyć się w parasol do plecaka

Damy radę, po za tym później temp. bedzie trochę wyższa niż w tej chwili.

 

http://www.tvnmeteo.pl/pogoda/polska,1/zabki,49240.html

 

Ja powoli wskakuje w kombiaka :) trzeba jakąś kawkę jeszcze w MC wypic

Do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie juz zbieram.

 

Do zobaczenia.

 

No i po Bemowie.

Zlocik całkiem całkiem pomimo kiepskiej pogody było sporo maszyn do godziny 15:00 prawie nie padało a rozpadało się dopiero na paradę :-(

 

Do domu dotarłem cały mokry ale warto było mam 3 filmy ze striptisem :-) muszę tylko pokombinować jak to tu wrzucić bo narazie nie mam koncepcji jak to zrobić.

 

Pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez caly mokry dotarlem ale bylo dobrze :) sorry panowie ze bez slowa sie odlaczylem ale motocykl zaczynal odmawiac posluszenstwa przednia swieca padla jak tow zwyczaju sv w deszczu do nastepnego :)

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeż trochę namiękłem, w szczególności rękawicę i trochę mi powarbowało łapki .....

 

Ciepła kąpiel była, zaraz coś na rozgrzanię wezmę co by jutro nie prychać.

 

Warto było :D

 

2:52 widać mnie i młodyQ na SV

2:57 - wasatyperez

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=trYxPeJPvzQ

 

I jeszcze jeden

http://www.youtube.com/watch?v=03TC5KFK510[/url]

 

Edytowane przez Sygnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie juz zbieram.

 

Do zobaczenia.

 

No i po Bemowie.

Zlocik całkiem całkiem pomimo kiepskiej pogody było sporo maszyn do godziny 15:00 prawie nie padało a rozpadało się dopiero na paradę :-(

 

Do domu dotarłem cały mokry ale warto było mam 3 filmy ze striptisem :-) muszę tylko pokombinować jak to tu wrzucić bo narazie nie mam koncepcji jak to zrobić.

 

Pozdro.

 

Szybki rób wrzutę na youtube striptizu trzeba obaczyć to czego my nie widzieliśmy :) bo kilka występów ominęliśmy ale mieliśmy korespondenta który zawsze zajmował dobrą miejscówkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...