Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do dzisiejszego lotu na Cargo to zbiórka miała być pod Mc Donald ul Młodzieńcza ale może być zmiana miejsca na M1 przy piotr i paweł.

 

Kłopot w tym ze nie wiem kto chętny na dziś.

 

Wasatyperez

 

Rozumem ze ty jak najbardziej za i jak cos to mozemy poleciec tylko na dwie maszyny gdyby nie było więcej chętnych.

 

Panowie czy ktoś jeszcze chętny dziś na przelot na Cargo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech zostanie Mc Donald popieprzyło mi się z poprzednia ustawką.. Ja będę o 20 możemy lecieć we dwóch ja i tak się tam dzisiaj wybierałem chociaż mógłby się ktoś jeszcze skusić bo naprawdę przyjemnie dzisiaj, ciepło i bez wiatru no i w czwartki tam się zawsze dużo dzieje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech zostanie Mc Donald popieprzyło mi się z poprzednia ustawką.. Ja będę o 20 możemy lecieć we dwóch ja i tak się tam dzisiaj wybierałem chociaż mógłby się ktoś jeszcze skusić bo naprawdę przyjemnie dzisiaj, ciepło i bez wiatru no i w czwartki tam się zawsze dużo dzieje..

 

OK Jestem o 20:00 pod Mc Donald ul Młodzieńcza.

 

PS Puszcze jeszcze sms do wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim.

Cargo u mnie dziś odpada mam inne zajęcia.

Marcinrednose to widzę że szybko na kole uczysz się latac :biggrin:

Na 1 biegu z 4tyś, 4,5 można już na kółeczko podrywac oczywiście z gazu puszczasz i dajesz a koło wędruje w górę :rolleyes:

Jak już czujesz że jest za wysoko tylny hamulec i opadasz :excl: .

Jak coś bliżej weekendu na latanie można się ustawic, zobaczymy kto będzie bo chłopaki do Częstochowy lecą,

a niedziela Bemowo, ale tam się przejade o ile pogoda pozwoli.

Pzdr LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...