Skocz do zawartości

Fzr 400 zimny cylinder - brak wolnych obrotów


Putek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to byłem miałem wszystko (moto jest z niemiec) i tam był wyrejestrowany (jest 8lat w kraju nie rejestrowany) i jak poszedłem ze wszystkim to powiedzieli że on jest czasowo wyrejestrowany i że już go nie zarejestruje a miałem wszystkie papiery (nie mam tylko małego dowodu rejestracyjnego ale on został zdany razem z tablicami co jest potwierdzone na papierku potwierdzającym czasowe wyrejestrowanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 26 jestem umówiony do mechanika na regulacje zaworów.. i do tego czasu powalczę z urzędnikami jeśli nic się nie da zrobić to odwołam mechanika a moto pójdzie na części albo w całości dla kogoś kto chce się nauczyć jeździć na "biegówce" a nie chce zaczynać od 600 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze problem z lampą stop/pozycja gdyż nie wiem które to są od niej kable.. bo mam 2 jakieś kostki.. ale do którego plusa bym nie przytkną to i tak światło się świecie (a tak nie powinno być jeden powinien reagować dopiero po naciśnięciu któregoś hamulca chyba, że się mylę to proszę o pouczenie i ewentualne wskazanie które to przewody.

Dołączam schemat elektryki http://www.motoinfo.yoyo.pl/Yamaha/Yamaha%20FZR400.pdf

 

 

edit.

jednak jest jeden który nie powoduje świecenia żarówki ale też nie reaguje na wciśniecie hamulca czy to nożnego anie ręcznego.

Edytowane przez Putek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież widać jak byk że do żarówki STOP idą trzy kable, niebieski czarny i zielony. Czarny masa, niebieski nie wiem, a zielony zasilanie. Po wciśnięciu stopu (pedał nie klamka) Żarówka powinna się świecić pomiędzy czarnym, a zielonym. Tylko gdzie jest włącznik od przedniej klamki? I po co ten niebieski kabelek idący od stopu do kierunków, tylnej pozycji i jakiegoś wyłącznika głównego? :ph34r:

www.zaplon.fora.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam się też nad tym zastanawiałem w każdym bądź razie u mnie one sobie swobodnie wiszą :D. A sprawa stopu już nie ważna ;) zrobiłem to tylko muszę albo naprawić albo kupić nowy czujnik bo ten przy stopce (nie klamce) nie odbija do końca tylko zawiesza się w pewnym momencie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...