Skocz do zawartości

Potrzebuję opinie nt Aprilii rs 125.


Rekomendowane odpowiedzi

jednak Zdecydujemy się z tatą raczej na NSR. Mniej awaryjna od RS, a jeśli już coś to tańsze części. jeździłem 5 lat skuterem, w zeszłym roku dużo jeździłem crossem kolegi i mam wyrobione już wszystkie przydatne nawyki :-) . Cylinder Polini 160ccm kosztuje 2100zł. Wie ktoś ile pali NSR i jak z żywotnością??

Dzięki za wszystkie rady!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja aprilia potrafiła wziąć i 6,5 litra przy dobrym wstawianiu... A co do decyzji to bardzo dobra..... NSR to swietny motorek kumpel miał z 98 roku zrobił w sezonie 28000km i nic sie z nią nie działo... fakt że trochę powyżej 34000km musiał wymienić tłok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze, że znacznie bardziej obstawałbym za 4t, czyli w tym wypadku varadero. Każdy wie jak to jest z dwusuwami. Kupują je głównie młodzi ludzie w celu dosłownie konkretnego dawania w palnik. Bardzo nie polecam motocykli z przeprowadzonym tuningiem pollini. wiadomo, że to już są motocykle po bardzo ostrym pałowaniu. Zastanów się jeszcze. Jestem pewien, że do varadero nie dzorzucisz złotówki, a poza tym ładnie tez idzie w dolnym zakresie obrotów. w takiej nsr`ce masz tylko dwie opcje jazdy. Albo jechać bardzo wolno, albo dawać po oporach. Z Varadero wg mnie bedziesz bardziej zadowolony.

 

jednak cokolwiek kupisz zycze miłego pokonywania kilometrów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol torche pozno trafilem na ten temat i powiem tak:

 

Mam od konca zeszlego sezonu RS125 '97 z przebiegiem 22000 km i od tamtego czasu nie miałem z nią problemow (poza urwanym bakiem, ale to wina mojego wielkiego brzucha :roll: ). Prędkość max 180 km/h ,moc ok 40 KM (poprzedni wlasciciel tak twierdzil). Ogolnie wszystko co mozliwe wymienione na sportowe i spalanie ok 13l./100 km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol torche pozno trafilem na ten temat i powiem tak:

 

Mam od konca zeszlego sezonu RS125 '97 z przebiegiem 22000 km i od tamtego czasu nie miałem z nią problemow (poza urwanym bakiem, ale to wina mojego wielkiego brzucha :roll: ).  Prędkość max 180 km/h ,moc ok 40 KM (poprzedni wlasciciel tak twierdzil). Ogolnie wszystko co mozliwe wymienione na sportowe i spalanie ok 13l./100 km :)

 

Mniej ci po regulacji niebędzie palić tylko lepiej chodzić niedusić się itp. a co w niej wymieniłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze, że znacznie bardziej obstawałbym za 4t, czyli w tym wypadku varadero. Każdy wie jak to jest z dwusuwami. Kupują je głównie młodzi ludzie w celu dosłownie konkretnego dawania w palnik. Bardzo nie polecam motocykli z przeprowadzonym tuningiem pollini. wiadomo, że to już są motocykle po bardzo ostrym pałowaniu. Zastanów się jeszcze. Jestem pewien, że do varadero nie dzorzucisz złotówki, a poza tym ładnie tez idzie w dolnym zakresie obrotów. w takiej nsr`ce masz tylko dwie opcje jazdy. Albo jechać bardzo wolno, albo dawać po oporach. Z Varadero wg mnie bedziesz bardziej zadowolony.

 

jednak cokolwiek kupisz zycze miłego pokonywania kilometrów.  :)

 

To nieprawda ja znam kolesia co ma NSR z cylindrem polini 160 i jeźdźi spokojnie niekatuje a v-maz wynosi 140 na zablokowanym wydechu a jak założył sportowy to jechał 180 i mogła więcej tylko się bał chyba mówimy o tym samym on ją chce teraz sprzedać !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...