Skocz do zawartości

Prawie ukończona motoryna :)


Damka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jakiś czas temu zacząłem remontować motorynę kupioną za 150zeta.

Tak więc nakupiłem nowych części nic nie naprawiałem. Podzespoły silnikowe polskie z PRL-u. Piaskowanie, malowanie proszkowe.

 

Na chwilę obecną pozostaje kupić plastikowy bagażnik nowy & naklejki i pociągnąć nową elektrykę, co na dniach zrobię.

 

W wolnej chwili stworzyłem nawet prostą stronę poświęconą temu modelowi wraz z galerią (link pod moim postem)

 

gotdk.jpg

 

got2a.jpg

 

 

 

Zachęcam do skomentowania owoców mojej pracy (Obecnie słabsza jakość zdjęć ze względu na chwilowy brak dostępu do cyfrówki)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zbiornik był malowany proszkowo, zapewne pytasz bo pomyślałeś o procesie technologicznym (wysoka temperatura).

 

Zbiornik benzyny z rok nie widział długo stał odkorkowany kilka razy był płukany wodą. Tam gdzie był malowany zajmują sie malowaniem butli Gaspol i uwierz, nie takie rzeczy sie maluje i piaskuje :icon_razz:

 

Co do felgi - będzie inna - szukam u siebie na złomie. Jak bd 2 dobre to pójdą do malowania na biało (również proszkowo).

Edytowane przez Damka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o zbiornik dlatego że, jestem na etapie malowania motoryny i nie mogę się zdecydować czy dać do proszkowego również zbiornik. Ja mam ten obły i ciekaw jestem jak wyszła powierzchnia farby na zbiorniku. Czy trzeba jeszcze prysnąć bezbarwnym ?

Już prawie miesiąc części leżą u lakiernika a ja do tej pory nie podjąłem decyzji. :icon_rolleyes:

 

... Trzeba było pisać, że na stronce masz lepsze zdjęcia. :flesje:

Bardzo ładnie to malowanie wyszło. Właśnie podjąłem decyzję.

Mój zbiornik również będzie malowany proszkowo. :bigrazz:

Edytowane przez sproket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie byłeś na stronie z mojej sygnatury.

Myślę że wcale źle to nie wygląda:

malowana.JPG

 

 

 

ale ja wcale nie powiedzialem , że wygląda źle :)

wygląda bardzo dobrze ;) tylko myślę , że jak by fajnie się lakier świecil to było by już naprawdę mega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...