Skocz do zawartości

Spotkanie 4 IX Poznań - festyn


Kwieiceń
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

piszę ponieważ wezwał mnie do tego mój obywatelski obowiązek.

Otóż w mojej parafii 4 IX organizowany jest festyn parafialny z okazji odpustu. Mój Proboszcz x. Rafał Pierzchała ( niektórym znany w motocyklowym poznańskim światku z racji że zawsze odprawia w Poznaniu Msze na rozpoczęcie i zakończenie sezonu) prosił o wsparcie motocyklistów.

Chodzi o przyjechanie na plac Kościoła i zorganizowanie "mini zlotu" czy też raczej happeningu polegającego na pokazaniu ludziom że jesteśmy na drogach i nasza jazda nie polega tylko na jeżdzeniu na jednym kole i straszeniu staruszek Ale że raczej jesteśmy dla siebie wsparciem i łączy nas wspólna pasja.

Jeśli są osoby chętne to serdecznie zapraszam:)

Proboszcz wymyślił wjazd motocykli o godz 20.10 na plan terenu przy Kościele - ul Kartuska 33 Poznań- Podolany.

Im będzie nas więcej tym będzie z pewnością weselej.

Pozdrawiam i ufam że do zobaczenia:)

Kwiecień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A dokładna data kiedy to ma być? :crossy:

nie wierze . Kolego jak ci to już na rożnych forach pisali - ogarnij się i zerknij np na temat posta

albo np chyba dosyć jasno data wynika z takiego kawałka tekstu

Otóż w mojej parafii 4 IX organizowany jest festyn parafialny z okazji odpustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...